Rezacia podložka TEXI YELLOW 45 x 30 cm, 5-vrstvová, zosílená

Podložka s vyznačenými uhlami a rovnobežnými čiarami, značenie v cm/inch, sila podložky 3 mm, veľkosť 45 x 30 cm - žltá.

 • Výrobca: Texi
 • Dostupnosť:
  Již se nevyrábí
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Zboží se již nevyrábí, informujte se u našeho oddělení na náhradu. Můžeme mít skladem náhradní díly, nebo alternativu.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • EAN: 5904341690355
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe


Popis

Podložka na patchwork 5-vrstvová, vhodná pre rezanie aj silnejších materiálov, kde je potreba vyvíjať väčší tlak. Odľahčená, najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po reze. Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meracie sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov. Vďaka povrchu a sile 3 mm je podložka veľmi kvalitný a zabezpečí, že rezák zostane dlhodobo ostrý. Podložka má jednu stranu s metrickou sieťou (45 x 30 cm) a druhú stranu so sieťou v palcoch (16 x 10 palcov). V kombinácii s rezacím kolieskom a pravítkom budete môcť veľmi jednoducho, rýchlo a presne rezať pruhy aj iné tvary. Upozorňujeme, že meranie v cm je prehľadnejšie, a ak využívate predlohy českých prác, sú stupnice v cm lepšie, ale väčšina zahraničných prác je v palcoch. Získate neoceniteľného pomocníka.

Upozornenie od výrobcu: Táto podložka je určená na používanie len s rezacími kolieskami a skalpely. Iné rezáky s fixným britom môžu spôsobiť trhlinu, alebo zlom v podložke. Podložku nerolujte, ponechajte na pevnom rovnom podklade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, žiaru a vysokým teplotám, ktoré môžu byť príčinou zvlnenie a skrátenie životnosti produktu. Vyvarujte sa rezania na jednom mieste, môže dôjsť k prerezaniu podložky a následnému vzniku trhliny, alebo zlomu v mieste rezu. Minimálny tlak vyvíjaný pri rezaní redukuje opotrebenie a predlžuje životnosť produktu.

Vlastnosti

Rozmer podložky 45 x 30 cm

Video

Recenzie (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napísať recenziu

Naposledy prezerané