Priemyselný šijaci stroj Zoje A6000-G SET

Priemyselný šijaci stroj Zoje A6000-G SET

Zoje 1-ihlový šijací stroj s viazaným stehom pre ľahký a stredný materiál, servomotorom a ovládaním pomocou LED displeja, pozícia ihly - kompletný.

 • Výrobca: Zoje
 • Dostupnosť:
  3-7 dní externý sklad
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Tovar je dodávaný z centrálneho skladu Strima pre Európu. Tovar je navážaný 2x týždenne a ihneď expedovaný. Termín dodania 3-7 dni je myslené 3-7 pracovné dni.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • EAN: 8594180472761
 • Vernostné body: 115 vernostných bodov
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Zoje ZJ-A6000-G SET - zmontovaný kompletný priemyselný šijací stroj vrátane stola Kessler so zabudovaným servomotorom a snímačom polohy ihly v hlave stroja.

 

Univerzálny profesionálny šijací stroj Zoje od českého výrobcu šijacích strojov: Strima Czech, s.r.o. Stroje vám na požiadanie upravíme a skompletujeme podľa potreby, vybavíme prídavnými aparátmi, lemovačmi, atď. Stroj je vybavený moderným servomotorom umiestneným v hlave stroja, ktorý je nielen úsporný (až 70 % oproti spojkovým motorom), ale aj tichšie a eliminuje vibrácie, pretože odpadá prenos klinovými remeňmi. Servomotor je osadený ventilátorom pre lepšie chladenie a je vybavený riadiacou jednotkou s displejom pre možnosť nastavenia pozície ihly hore a dole a s možnosťou regulácie maximálnych otáčok (stroje so spojkovým motorom dodávame iba v ekonomickej verzii, pretože tieto motorové jednotky sú zastarané a pri servomotoroch získate úsporu el. energie až 70 %). Tento šijací stroj je vďaka tichému servomotoru vhodný aj na šitie doma. S týmto strojom obsiahnete všetky bežné šijacie operácie. Vďaka novému LED displeju s ovládaním, môžete nastaviť všetky požadované funkcie ľahko a jednoducho. Tento stroj má LED osvetlenie pracovnej plochy.

 • Spodné ponorné podávanie posúva šitý materiál podávačom.
 • Vďaka 4-riadkovému podávaču a stehovej doske je ideálny na šitie bielizne a bežné konfekcie z ľahkých a stredne silných materiálov.
 • Šije jednou ihlou, priamym stehom (tzv. rovnosteh).
 • Dĺžku stehu si nastavíte sami regulátorom v rozmedzí 0 až 5 mm.
 • Spätný chod môžete ovládať manuálne pákou.
 • Zdvih pätky môžete vykonávať ručne, kolennou pákou až 13 mm.

 

Úspora so servomotorom voči bežným spojkovým motorom je až 70 %.

 

Použitie:

Šijací stroj využijete predovšetkým v šijacích dielňach, opravovniach, zákazkových krajčírstvach, kde sa striedajú rôzne typy materiálov a nití.
Stroj je vhodný hlavne na šitie výrobkov zo stredne silných materiálov ako jeansovina, manchster, koženky, koža atď.

 

Šijacie stroje si môžete u nás bezplatne vyskúšať:

V prípade, že požadujete šiť silnejšie materiály, alebo materiály z viacerých vrstiev odporúčame vám šijacie stroje s ihlovým alebo pätkovým podávaním. Presnú ponuku vám radi spracujeme.

Čo je súčasťou balenia:

Priemyselný šijací stroj vám naša spoločnosť dodá vždy kompletne zložený (zmontovaný), pokiaľ nám zašlete váš materiál, alebo nite, stroj bude pripravený tak, aby ste mohli po zapojení do siete ihneď začať šiť. Šijacie stroje dodávame zásadne nové as plnou zárukou.

Šijací stroj je zostavený z týchto komponentov:

 1. Hlava šijacieho stroja so zabudovaným servomotorom a snímačom polohy ihly a LCD panelom s príslušenstvom.
 2. Vstavaný servomotor je v úplnom pokoji pokiaľ nešijete, rozbieha sa až po zošliapnutí pedála, tým môžete znížiť spotrebu až o 70 %.
 3. Snímač polohy ihly zaisťuje zastavenie ihly v požadovanej polohe. Najčastejšie sa nastavuje poloha s ihlou zapichnutou v materiáli, čo vám uľahčí napríklad otáčanie v rohoch. Ihla je v materiáli, pätka sa zdvihne a vy môžete obe ruky použiť na manipuláciu s výrobkom.
 4. Výškovo nastaviteľný obratel s doskou od nemeckej firmy Kessler.
 5. Zásuvka na náradie.
 6. Stojan na nite.
 7. Kvalitný olej.
 8. Náradie, náhradné cievky, ihly atď.

Príslušenstvo a prídavné aparáty vám radi zaceníme podľa vášho dopytu.

 

Doprava:

V prípade, že nie je uvedená pri výrobku Doprava zadarmo, cena neobsahuje dopravu stroja na miesto určenia. Zaistíme vám tento typ dopravy:

1. Vlastný odber.

Stroj vám predvedieme a prevedieme zaškolenie obsluhy – všetko zadarmo na našich pobočkách Brno alebo Praha, kde je pre vás prichystaná väčšina modelov šijacích strojov.

2. Doprava naším servisným mechanikom.

Účtujeme cestu tam aj späť podľa nášho cenníka. V prípade, že využijete našu dopravu, získavate od nás ako bonus zadarmo uvedenie stroja do prevádzky, a zaškolenie vašej obsluhy u vás na mieste. Pokiaľ sa nebudete ponáhľať na dodávku, je možné, že pôjdeme na servis vašim smerom, o to môže byť doprava lacnejšia. V cene ale nie je výnos na poschodie. V tomto prípade musíte zaistiť osobu/y, ktoré pomôžu, alebo musí byť všetko dojednané vopred s naším obchodným oddelením.

3. Paletová preprava PPL.

Táto cena prepravy je závislá na vzdialenosti a bude vám nacenená. Stroj je zmontovaný na palete a paletu vodič zloží za 1. uzamykateľné dvere.

4. Môžete si určiť svojho prepravcu.

Informujte nás vopred o spôsobe doručenia a komu máme stroj odovzdať. Pre tento šijací stroj odporúčame ihly Schmetz ihlový systém 135x5 alebo 135x5 SERV7, silu ihly si zvolíte v závislosti od typu materiálu.

 

Čo bude v balíku - na palete?

Zmontovaný, kompletný priemyselný šijací stroj vrátane podstavca so zabudovaným servomotorom s výkonom 550W (napájanie 230V), stroj je pripravený na okamžité šitie.

Výškovo nastaviteľný podstavec s doskou odolnou proti chemikáliám od nemeckej firmy Kessler s rozmerom 106 x 55 x 4 cm (dĺžka x šírka x sila)
Zásuvka na náradie
Stojanček na nite
Fľaša oleja (pri niektorých modeloch nie je súčasťou a olej je už v stroji)
Náradie
Ihly a ďalšie potrebné maličkosti

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

 

Značka:Zoje
1-ihlový s viazaným pre materiály:Ľahké a stredné
Druh podávania:Spodný
Automatická pozícia ihly:Áno
Automatický odstrih nite:Nie
Automatický zdvih pätky:Nie
Automatické zapošitie:Nie
Odhod nite:Nie
Vstavaný motor:Áno
Typ mazania:Centrálne
Bočný orez:Nie
Osvetlenie pracovnej plochy LED:Áno
Max. dĺžka stehu:5 mm
Výška zdvihu pätky:13 mm
Maximálna rýchlosť šitia:5.000 stehov/min
Systém ihiel:135X5
Doska stola:Štandard 106 x 50 cm
Dĺžka záruky:12 mesiacov

 

Zoje je najväčšia spoločnosť na výrobu priemyselných šijacích strojov v regióne Ázie a je najväčším globálnym distribútorom šijacích strojov. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 350.000 kusov priemyselných šijacích strojov. Spoločnosť Zoje je preto v dnešnej dobe najsilnejšou firmou na poli výroby šijacích strojov a teraz aj vy môžete využívať tieto výhody. Spoločnosť Strima je oficiálny exkluzívny distribútor strojov Zoje v Európe. Neváhajte preto a využívajte kvality a priaznivé ceny.

Cievky pre tento stroj: B9117-012-000.

Video

K dokúpeniu za zvýhodnenú cenu

Recenzie (2)

5/5

Počet hodnotení: 2

Napísať recenziu

Naposledy prezerané