POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Autorizovaný servis Husqvarna Viking

Výhradné zastúpenie značky Husqvarna Viking pre Českú a Slovenskú republiku

Servis banner

Ak máte šijací stroj značky Husqvarna Viking, pak jste na správnom mieste.

Autorizovaný servis Husqvarna Viking - Spoločnosť STRIMA Czech, s.r.o. poskytuje na výrobky značky Husqvarna Viking záruku 24 mesiacov odo dňa predaja.
Záruka sa vzťahuje na poruchy a chyby vzniknuté v priebehu záručnej doby chybou výroby alebo použitých materiálov a platí len na tovar zakúpený v obchodoch spoločnosti STRIMA Czech a jej obchodných partnerov.
Náš hlavný servis nájdete v Brne, kam môžete stroj poslať poštou alebo kuriérom, môžete ho tiež osobne priviezť k nám alebo k predajcovi, u ktorého ste stroj kúpili. Ak bude vaša reklamácia oprávnená, uhradíme vám všetky výdavky spojene s dopravou stroja k nám a samozrejme vám stroj zase zadarmo doručíme dom Husqvarna Viking servis Slovensko je tu pre Vás.


Ako autorizovaný servis šijacích strojov Husqvarna Viking poskytujeme aj pozáručný servis šijacích strojov značky Husqvarna Viking a opravy poškodených strojov, prípadne preventívne prehliadky.
Nájdete u nás tiež najširšiu ponuku náhradných dielov a príslušenstva pre šijacie stroje Husqvarna Viking a pomôžeme vám, ak zháňate návod na použitie vášho šijacieho stroja Husqvarna Viking

S čím Vám môžeme pomôcť?

Záručný servis
Záručný servis
Vybaviť reklamáciu
Pozáručný servis
Pozáručný servis
Dopytovať servis
Návody a manuály
Návody a manuály
Prezrieť návody
Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo
Nájsť náhradný diel
technik1 technik2

Naši technici, ktorí s Vami vyrieši každú poruchu!

Kontaktujte nás