POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Popruhy

Popruhy na tašky sú súčasťou každej tašky alebo batohu. Sú to pásy alebo remienky, ktoré slúžia na uchytenie a nosenie tašiek na ramene, v ruke alebo na chrbte. Popruhy majú rôzne veľkosti, materiály a štýly a výrazne môžu ovplyvniť pohodlie a vzhľad tašiek.

Rozmanitosť popruhov na tašky:

Dĺžka popruhu: Dĺžka popruhu na taške môže výrazne ovplyvniť, ako tašku nosíte. Kratšie popruhy sú vhodné na nosenie tašiek na ramená alebo v ruke, pokiaľ dlhšie popruhy ponúkajú prehodiť tašku cez rameno alebo ju nosiť na chrbát ako batoh.
Materiál: Popruhy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane kože, textilu, nylonu, remeňoviny a ďalších. Materiál popruhu ponúka pevnosť, odolnosť a celkový vzhľad tašiek.
Štýl a dizajn: Popruhy môžu byť jednoduché a utilitárne alebo zdobené a štylizované. Niektoré tašky majú nastaviteľné a odnímateľné popruhy, čo umožňuje viac variability v nosení.

Funkcie a využitie:

Klasické popruhy na tašky: Tieto popruhy sú často pevne prišité k taške a vhodné na nosenie na ramene alebo v ruke. Bežne používate u kabeliek, aktoviek a tašiek na nákupy.
Popruhy na batohy: Popruhy na batohy sú obvykle dlhé a nosiť tašku na chrbte. Sú polstrované a nastaviteľné na pohodlné nosenie. Tento typ popruhov je obľúbený u školských batohov, turistických batohov a športových tašiek.
Krížové popruhy: Niektoré tašky majú krížové popruhy, ktoré idú cez telo. Tieto popruhy sú stabilné a pohodlné nosenie a často u cestovných tašiek.

Popruhy na tašky sú kľúčovým prvkom, ktorý umožňuje pohodlné a efektívne nosenie vašich vecí. Pri výbere tašky je dôležité brať do úvahy typ popruhu, materiál a dĺžku, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a životnému štýlu.


Porovnať výrobok (0)


Zobrazenie 1 až 25 z 142 (6 stránok)