Rotačné rezače a ceruzkové skalpely

Rotačné rezače na textil a skalpele na textil sú dôležitými nástrojmi pre každého, kto sa zaoberá šitím, patchworkom, alebo všeobecne pracuje s textíliami. Tieto nástroje umožňujú presné a efektívne strihanie, čo je kľúčové na dosiahnutie profesionálneho vzhľadu v šijacích projektoch.

Rotačné rezače na textil sú obľúbeným nástrojom medzi krajčírkami a patchworkármi. Majú ostrú rotujúcu čepeľ, ktorá umožňuje ľahké a plynulé rezanie látok. Rotačné rezače majú ergonomické rukoväte, ktoré sú pohodlné pri držaní a presnej polohe. Sú tiež k dispozícii v rôznych veľkostiach čepelí, čo umožňuje výber optimálneho nástroja pre konkrétny projekt. Tieto rezy sú ideálne na strih priamych línií, ale tiež sa dajú použiť na strih oblúkov a kruhov.

Na druhú stranu skalpele na textil sú nástrojom, ktorý sa používa na strihanie detailov a na odstránenie vlákien alebo nití. Sú potrebné ostrú a jemnú čepeľou, ktorá umožňuje presnú prácu. Skalpele na textil sú často používané pri práci na šijacích projektoch, ako sú aplikácie, quilting alebo práca s malými dielmi textílií.

Oba tieto nástroje vyžadujú opatrnosť pri použití, pretože ich čepele sú veľmi ostré. Je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia a udržiavať ich mimo dosahu detí.

Rotačné rezače na textil a skalpele na textil sú nenahraditeľnými nástrojmi pre každého, kto sa venuje šitiu a práci s textíliami. Vďaka nim je možné dosiahnuť presné strihy a detaily, čo získate k profesionálnemu výsledku šijacieho projektu.


Porovnať výrobok (0)


Náhradní čepele OLFA SAB-10

5.09€

Oboustranná lichoběžníková nedělená čepel pro řezače - šířka 9 mm - 10ks...

Skladom

Kruhový rezač OLFA RTY-2C/YEL

11.50€

Kruhový rezač Olfa RTY-2C/YEL - 45 mm. NOVINKA, jednoducho nacvaknete a môžete rezať, nový..

Skladom

Odlamovací nôž OLFA S

2.30€

Celokovový štandardný odlamovací nôž, plochá poistka posunu čepele, šírka noža 9 mm...

Skladom
Zobrazenie 1 až 25 z 106 (5 stránok)