POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Ihelníčky

Ihelníčky sú drobné, ale nevyhnutné nástroje v oblasti šitia a remesiel spojených s textíliami. Existuje niekoľko typov ihelníčkov, vrátane magnetických ihelníčkov na ruku a magnetických podložiek na špendlíky, ktoré uľahčujú prácu a organizáciu pri šití.

Magnetické ihelníčky na ruku:

Čo sú to magnetické ihelníčky na ruku: Magnetické ihelníčky na ruku sú špeciálne nástroje, ktoré sa obvykle nosia ako náramok na zápästie alebo pripevňujú na prst. Majú malý magnet, ktorý priťahuje k sebe ihly a špendlíky, čo tvorí manipuláciu s nimi a bráni ich strate.

Využitie : Magnetické ihelníčky na ruku sú užitočné pre krajčírky, ktoré potrebujú rýchlo zmeniť ihly alebo špendlíky počas šitia. Tým, že majú na dosah ruky, šetria čas a zlepšujú efektivitu práce.

Magnetické podložky na špendlíky :

Čo sú to magnetické podložky na špendlíky: Magnetické podložky na špendlíky sú malé podložky s integrovaným magnetom, ktorý priťahuje k sebe kovové špendlíky. Tieto podložky sú obvykle na stôl alebo pracovnú plochu, a umožňujú krajčírkam organizovať a udržiavať špendlíky na jednom mieste.

Využitie : Magnetické podložky na špendlíky sú skvelým nástrojom pre bezpečné a efektívne ukladanie špendlíkov počas šitia. Umožňujú ľahký a rýchly prístup k špendlíkom, čo zlepšuje pracovný postup a znižuje riziko, že by sa špendlíky stratili alebo zasunuli do látok.

Oba tieto typy magnetických nástrojov sú cenené pre svoju praktickosť a zahŕňajú pohodlie a bezpečie pri šití. Zjednodušujú manipuláciu s ihlami a špendlíkmi a zaisťujú, že tieto drobné nástroje budú vždy na dosah ruky, čo je zásadné pre úspešné šitie a remeselnú prácu s textíliami.


Porovnať výrobok (0)


Magnetická miska na špendlíky

4.39€

Oválna magnetická miska vo slivkovo modrej pre bezpečné odkladanie špendlíkov...

Skladom

Organizér

13.70€

Atraktívny organizér až na 30 cievok s magnetickým ihelníčkom s puzdrom na ihly...

Skladom
Zobrazenie 1 až 25 z 31 (2 stránok)