POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Potreby na pletenie a háčkovanie

Príslušenstvo na pletenie sú dôležitými nástrojmi na pletenie a háčkovanie. Tieto príslušenstvo zahŕňajú ihlice, spony, zámkové háčiky a ďalšie nástroje, ktoré uľahčujú prácu na pletacích alebo háčkovacích projektoch. Tu je niekoľko dôležitých doplnkov na pletenie:

Ihlice:

Popis : Ihlice sú najdôležitejším nástrojom na pletenie. Existuje niekoľko druhov ihlíc, vrátane plochých, okrúhlych a dvojitých ihlíc, každý s určitým účelom.
Využitie : Ihlice sa používajú na vytváranie slučiek a na vykonávanie rôznych pletacích techník, ako sú pletená alebo háčkovaná plocha a rôzne vzory.
Spony na ihlice :

Popis : Spony na ihlice sú nástrojom, ktorý sa používa na uchovanie slučiek na ihliciach, keď nepletiete. Môžu byť plastové, drevené alebo kovové.
Využitie : Spony na ihlice sú užitočné, keď potrebujete udržať slučky na mieste, napríklad počas transportu alebo keď chcete projekt odložiť.
Zámkové háčiky :

Popis : Zámkové háčiky sú nástrojom, ktorý sa používa na zakončenie pletených slučiek. Pomocou nich môžete pretiahnuť nite cez slučky a vytvoriť pevný záver.
Využitie : Zámkové háčiky sú nevyhnutné pre zakončenie pletených projektov, zaisťujú, že práca zostane pevná a neprezradí sa.
Očné háčiky :

Popis : Očné háčiky sú malé háčiky s očkom na konci. Sú používané na prevliekanie nite cez slučky, čo je užitočné pri vykonávaní rôznych techník a vzorov.
Využitie háčikov: Očné háčiky sú často používané pri háčkovaní a všívaní koncov nití do práce.
Kruhové ihlice :

Popis : Kruhové ihlice sú ihlice spojené pružným káblom, čo umožňuje pletenie v kruhu. Sú zvyčajne používané pri pletení kruhových, ako sú svetre a čiapky.
Využitie : Kruhové ihlice uľahčujú pletenie bez potreby spájania slučiek a majú dĺžku rôzneho kábla pre rôzne veľké projekty.
Príslušenstvo na pletenie sú nevyhnutnými nástrojmi pre všetkých plétarov a háčikov. Pomáhajú udržiavať prácu prehľadnú, zaisťujú pevnosť spojov a umožňujú rôzne pletacie a háčkované techniky. Správne použitie týchto doplnkov zvyšuje pohodlie a presnosť pri práci na textilných projektoch.


Porovnať výrobok (0)


Odvíjač vlny

21.80€

Odvíjač vlny..

Skladom
Zobrazenie 1 až 25 z 32 (2 stránok)