POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Spôsob platby

Osobný odber - Pobočka Brno, Praha

Hotovo

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na predajni. V prípade, že si vyberiete osobný odber na našich pobočkách, a to Brno, Praha. Môžete na predajni platiť:

  • v hotovosti, cash na pokladni
  • platobným terminálom - platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron)

 

Platba pri prevzatí tovaru/dobierka

Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Pri tejto službe vám garantujeme dodanie do 24 hod, pokiaľ je tovar skladom. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať medzi platbou v hotovosti alebo platbou platobnou kartou.

Dobierkou

Pri preberaní tovaru od doručovateľa - tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým odovzdanie zásielky. Platba na dobierku je však obmedzená čiastkou do 50.000,- Kč (1.900 EUR), nad túto čiastku je potrebné platbu riešiť zálohovou faktúrou. Platobnou kartou Visa/MasterCard. Možno platiť u vodiča PPL.

 

Platobná brána ComGate

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Platobná brána 3D Secure - garancia KB

Najrýchlejší spôsob zaslania tovaru, po odoslaní platby z platobnej brány, je zásielka, pokiaľ je tovar skladom ihneď odosielaná.
Pri tejto službe vám garantujeme dodanie do 24 hod, pokiaľ je tovar skladom.

Bezpečná platba platobnou kartou všetkých bánk a to:

  • MasterCard
  • Maestro
  • Visa
  • Visa Electron

 

Platba prevodom - klasický prevod 2 dni

Po odoslaní objednávky vám ihneď príde potvrdzovací e-mail, kde nájdete zálohovú faktúru av nej číslo účtu, variabilný symbol ako číslo objednávky a odošlete peniaze z vašej banky. Po pripísaní peňazí, čo je spravidla druhý deň, je zásielka ihneď odoslaná, alebo si môžete tovar vyzdvihnúť na pobočke Brno, Praha.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby, (tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet)
  • pri platbe uvádzajte správny variabilný symbol, inak môže byť vaša platba zle zaúčtovaná a dôjde k oneskoreniu dodávky
  • je potrebné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do troch pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade bude zaslané upozornenie o vykonaní platby, ak aj po tomto upozornení nebude platba vykonaná, objednávku možno považovať za zrušenú a tovar bude uvoľnený na ďalší predaj
  • pri osobnom odbere tovaru, je nutné predložiť doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas)

 

Splátky Euroleasing - podnikatelia, živnostníci, osoby s IČO

Euroleasing CZ

www.euroleasing.cz