POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Nitovacie a dierovacie kliešte

Dierovacie a nitovacie kliešte sú nevyhnutnými nástrojmi v textilnej výrobe, ktoré umožňujú spájanie tkanín a látok v pevných konštrukciách a taktiež pridávanie dekoračných prvkov.

Dierovacie kliešte sú vybavené špeciálnymi nástavcami s ostrými hrotmi, ktoré vytvárajú otvory v textílii. Tieto otvory môžu byť použité na vytváranie priechodiek pre priechodky, gombíky, šnúrky alebo retiazky. Dierovacie kliešte sú kľúčovým nástrojom pre tvorbu pružných pásov na nohaviciach alebo sukniciach a pre ozdobné prvky v móde, ako sú výrezy a dierky v krajke.

Nitovacie kliešte sa používajú na upevňovanie nitov na tkaniny. Nity sú kovové komponenty, ktoré sa skladajú z dvoch častí, ktoré sa spoja a vytvoria pevný spoj. Tieto kliešte sú veľmi užitočné pri výrobe tašiek, kožených výrobkov, odevov a obuvi. Nitovacie kliešte sú taktiež cenené pre svoju schopnosť vytvárať trvanlivé a atraktívne spoje.

Obvykle sú dierovacie a nitovacie kliešte navrhnuté tak, aby boli ľahko ovládateľné a ergonomické, čo uľahčuje prácu remeselníkom. Vďaka nim je možné dosiahnuť precízne a profesionálne výsledky pri práci s rôznymi materiálmi, vrátane kože, textilu a ďalších tkanín. Tieto nástroje sú nepostrádateľné pre tvorcov módou a remeselníkov, ktorí sa venujú textilnej výrobe a dizajnu.


Porovnať výrobok (0)


Nitovacie kliešte Vario, fialové

11.10€

Všestranné kliešte na upevňovanie patentiek, džínsových gombíkov, očiek a nitov bez šitia...

Skladom

Nitovacie kliešte Vario, ružové

12.50€

Atraktívna pomôcka na upevňovanie patentiek, očiek, džínsových gombíkov bez šitia...

Skladom
Zobrazenie 1 až 20 z 20 (1 stránok)