POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Rezacie podložky na papier, textil, modelárov

Rezacie podložky na textil sú nevyhnutným nástrojom pre každého, kto sa venuje šitiu, patchworku alebo ďalším textilným remeslám. Tieto podložky sú navrhnuté tak, aby chránili pracovnú plochu pred poškodením a zároveň dostupné presne a pohodlné strihanie tkanín a látok. Existuje niekoľko kľúčových prvkov, ktoré treba brať do úvahy pri výbere a používaní rezacích podložiek na textil.

Rôzne rozmery: Rezacie podložky sú k dispozícii v rôznych rozmeroch, aby vyhovovali potrebám rôznych projektov. Štandardné veľkosti zahŕňajú štvorcové podložky s rozmermi 18x18 palcov (45x45 cm) alebo 24x36 palcov (60x90 cm), ale existujú aj menšie a väčšie varianty. Výber vhodného rozmeru závisí od typu projektu, ktorý vykonáva, a od množstva miesta, ktoré máte k dispozícii.

Viacvrstvové konštrukcie: Mnoho rezacích podložiek má viacvrstvovú konštrukciu, ktorá zahŕňa samoregeneračný povrch. To znamená, že povrch podložky sa uzdravuje po strihu, čo predlžuje jej životnosť. Viac podložky tiež obvykle obsahujú rôzne meracie jednotky a mriežky, čo predstavuje presné strihanie. Všeobecne viacvrstvové podložky, 5 vrstiev sú kvalitnejšie.

Značenie línií: Rezacie podložky sú často nájdené rôznymi líniami a značkami, ktoré uľahčujú presné meranie a strih. To môže zahŕňať rovnobežné a kolmé čiary, mriežky s označenými palcami alebo centimetre a diagonálne čiary pre uhly. Tieto značky sú užitočné pri tvorbe presných a symetrických strihov.

Výber vhodných rezacej podložky závisí od vašich individuálnych potrieb a preferencií. Dobrá podložka na rezanie textilu je kľúčovým nástrojom na dosiahnutie presnosti a profesionalizmu vo vašich šijacích projektoch. Ochráni váš pracovný stôl, umožní presné strihy a uľahčí vám prácu s tkaninami a látkami.


Porovnať výrobok (0)


Rezacia podložka OLFA RM-30x30 cm

42.20€

Otočná rezacia podložka s protišmykovým povrchom, značenie v cm, hrúbka podložky 1,6 mm, v..

Skladom
Zobrazenie 1 až 25 z 44 (2 stránok)