MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Detský šijací stroj

Pokiaľ budete vyberať detský šijací stroj pre deti, dostanete sa samozrejme do fázy, kedy budete premýšľať nad tým, či zaobstarať šijací stroj lacný, či bude vlastne stačiť, keď bude na batérie, alebo stačí malinký. Tiež si budete myslieť, že nebudete potrebovať žiadne pätky a nemusí mať ani reguláciu, maximálne pomaly a rýchlo atď.

Vaše dieťa, ktoré začne šiť, ale nie je hlúpe. Iste si už skúšalo šiť na Vašom šijacom stroji, a tak ako to deti robia, rýchlo si uvedomia rozdiely. Potom budete musieť vysvetľovať, že Váš šijací stroj je vlastne pre dospelých a je silnejší a rýchlejší.

S detskými šijacími strojmi, ktoré máme v ponuke, sa vám to nestane. Tieto šijacie stroje síce sú určené na občasné šitie, ale sú plnohodnotné. Detské šijacie stroje majú bežné kovové konštrukcie, kovové chapače, štandardné cievky a majú trochu menšiu veľkosť. Kovové chapače u týchto detských šijacích strojov sú lepšie preto, že lepšie odolávajú poškodeniu ihlou. Aj keď Vaše dieťa zo začiatku bude zbytočne ťahať za materiál, vždy maximálne stupíte ihlu, alebo ihlu zlomíte, ale nikdy nepoškodíte chapač, tak ako sa to často stáva u plastových chapačov, kde po údere ihlou vznikne tzv. otrep a niť sa začne strapatiť. Na našich detských šijacích strojoch nájdete kovový chránič prstov, ktorý zaručí bezpečnosť pre Vaše deti. Vďaka plnohodnotnému ovládaniu pedálom, môžete šiť veľmi pomaly, alebo rýchlo podľa potreby. Systém MATIC pre rýchlu výmenu pätiek Vám zaručí bezproblémovú výmenu. Ponuka pätiek je štandardná, nájdete tu pätky zipsové, overlockové, gombíkové atď., jednoducho žiadne obmedzenia v šití. Nakoniec zistíte, že stroj si môžete od Vášho dieťaťa požičať aj Vy napríklad na chate, alebo na malé opravy. Samozrejme odporúčame sa dieťaťa vopred opýtať, predsa len to bude jeho stroj "DETSKÝ ŠIACI STROJ"!


Porovnať výrobok (0)


Šijací stroj Lucznik Mini

64.40€ 72.50€

Šijací stroj Lucznik Mini je kvalitný šijací stroj malých rozmerov pre deti a začia..

Akcia

Skladom

Šijací stroj Lucznik Mini Blue

65.60€

Šijací stroj Lucznik Mini Blue je kvalitný šijací stroj malých rozmerov pre deti a ..

Skladom

Šijací stroj TEXI JOY 1301 PINK

116.60€

Mechanický šijací stroj Texi Joy 1301 Pink, 13 programov, poloautomatická gombíková..

Skladom

Šijací stroj TEXI JOY 1304 BLUE

116.60€

Mechanický šijací stroj Texi Joy 1304 Blue, 13 programov, poloautomatická gombíková..

Skladom

Šijací stroj TEXI JOY 1303 GREEN

116.60€

Mechanický šijací stroj Texi Joy 1303 Green, 13 programov, poloautomatická gombíkov..

Skladom

Šijací stroj Brother KD40S

258.00€ 283.00€

Šijací stroj s LCD displejom Brother KD40S, 40 programov, chránič prstov, regulácia rýchlo..

Akcia

Skladom

Šijací stroj Brother KE20

210.00€ 222.30€

Šijací stroj s LCD displejom Brother KE20, 20 programov, chránič prstov, voľné rameno, LED..

Akcia

Skladom
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)