MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Polyesterová strižová niť Talia

Talia - to je viacúčelová šijacia niť vyrobená zo 100% spradeného polyesteru, špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým potrebám, ktoré vyžadujú ako priemyselné tak domácich šijacie nite. Optimálna voľba fyzikálnych a mechanických parametrov zaručuje veľmi dobrú schopnosť šitia.

Kvalita nití je na veľmi vysokej úrovni, nite využívajú najmä výrobcovia, ktorí požadujú perfektnú pevnosť a sú ochotní si priplatiť za zníženú trhavosť a stálu farebnosť.

Ako vybrať nite Talia pre priemyselné šijacie stroje?
Veľkosť čísla pri nite udáva silu nite. Čím je číslo vyššie, tým je sila nite menšia (môžete používať tenšie ihly), čím je číslo vyššie, tým je sila nite väčšia, niť je pevnejšia a musíte používať silnejšie nite.

Talia je v týchto silách:

180 - Môžete s nimi šiť prakticky všetko, košele, tričká, blúzky, žaket, vhodné na quiltovanie atď. Sú vhodné aj pre patchwork vďaka svojej vysokej pevnosti. Na šitie ľahkých odevov, košieľ a iných výrobkov z jemných látok a pletenín, ako aj na overlock a na šitie záclon.
120 - Môžete s nimi šiť prakticky všetko, košele, tričká, blúzky, žaket, vhodné na quiltovanie atď. Sú vhodné aj pre patchwork vďaka svojej vysokej pevnosti. Je to najpoužívanejší typ nite.
80E - Môžete s nimi šiť prakticky všetko, košele, tričká, blúzky, žaket atď. Sú vhodné aj pre patchwork vďaka svojej vysokej pevnosti. Pre ľahké a ťažké dámske a pánske odevy (blúzky, košele), spodné prádlo, džínsové oblečenie, pracovné a športové oblečenie, kabáty, spacie vaky.
50E - Môžete s nimi šiť prakticky všetko, košele, tričká, blúzky, žaket atď. Sú vhodné aj pre patchwork vďaka svojej vysokej pevnosti. Na džínsové oblečenie, ťažké látky, ozdobný tovar z ľahkej kože.
30 - Špeciálna silná niť. Je vhodná na šitie džínsov, ťažké tkaniny, opravy galantérie z kože, alebo opravy nábytku. Je možné nimi robiť ozdobné švy na odevoch.

 

BROŽURA