POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Rezacia technika

Vážení zákazníci, v tejto kategórii je pre vás pripravené široké spektrum produktov súvisiacich s rezaním, strihaním a papierom.

Sú tu pre vás pripravené nástroje, stroje a pomôcky na rezanie. Nájdete tu rôzne rezačky na textil, pásové píly či rezačku paspuliek. Nechýbajú ani KM rezačky a príslušné náhradné diely. Ďalej môžete vyberať zo sekcie strihania, kde sú umiestnené značkové nožnice Solingen či Kai, aj titánové nožnice s doživotnou zárukou, elektrické nožnice, taviace nože a nožnice a ponuku uzatvárajúce ochranné rukavice, ktoré podporia bezpečnosť na vašich pracoviskách.

Ak rozkliknete papiere a fólie, nájdete celý rad špeciálnych papierov zameraných na určité využitie. Sú tu papiere na tvorbu perforovacích šablón, papiere na ručné kreslenie, podkladové a prekladové papiere a mnoho ďalších. Kancelária vám ponúkne potreby a pomôcky hodiace sa nielen do kancelárie, ale aj pre každú prácu s papierom. Na výber máte z veľkej ponuky ceruziek a fixiek a kúpiť môžete aj zošívačky a sponky, vrátane značkových zošívačiek Anker-Sitex.

Ďalej je vám k dispozícii CAD system Audaces as ním úzko spojený plotter rovnakej značky, nakupovať môžete tiež textilné svorky a ihlové bodce, lisy určené na lisovanie cvokov, gombíkov či krúžkov a ponuku uzatvárajú žehličky a lisy na nažehľovanie k tomu určených papierov.

Prajeme vám príjemný nákup!