POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Šijací stroj podľa typu

Výber šijacieho stroja podľa typu vyzerá síce na prvý pohľad jednoducho, ale vždy treba perfektne vedieť na akú prácu budete potrebovať aký typ šijacieho stroja. Naša spoločnosť ponúka priemyselné šijacie stroje viac ako 20 rokov a máme vám čo ponúknuť.

Naši preškolení mechanici vám zadarmo poradia, stroje si môžete vyskúšať na našom showroome av prípade pochybností vám radi odšijeme vzorky materiálov, ktoré nám stačí zaslať.

Poradíme vám ako s technológiou, zaistíme kompletný záručný a pozáručný servis a dodávky náhradných dielov.

Uvedomte si, že priemyselné šijacie stroje síce pracujú na princípe ako domáce šijacie stroje, ale kvalita sa nedá nikdy prirovnať. nenechajte sa zmiasť tvrdením niektorých predajcov, ktorí vám budú tvrdiť, že chapač na domácom šijacom stroji je 30x lepší ako konkurencia a sú to vlastne priemyselné stroje. od tohto predajcu radšej utekajte preč. priemyselné šijacie stroje sú stavané na vysokú záťaž, ľahkú údržbu a hlavne sú niekoľkonásobne rýchlejšie a presnejšie. Vďaka širokej škále používaných ihiel dokážete prešiť všetko a bez chyby. Priemyselné šijacie stroje vám ponúknu aj typy podávania materiálu, ktoré domáce šijacie stroje nikdy nebudú mať a to ako ihlové, tak potrojné, kedy podáva nielen podávač, ale aj pätka a ihla.

Priemyselné stroje môžete u nás vyberať podľa mnohých kritérií, my vám ponúkame zjednodušený výber podľa typu stroja.