POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Galantéria a potreby nielen pre patchwork

Galantéria je termín, ktorý používa na označenie rôznych drobných doplnkov, ozdôb a príslušenstva, ktoré slúžia na ozdobenie a spríjemnenie vzhľadu oblečenia, tašiek, obuvi a ďalšieho osobného vybavenia. Táto drobná doplnková móda zohráva dôležitú úlohu v odevnom priemysle a zahŕňa širokú škálu produktov a výrobkov, ako sú, klobúky, šatky, rukavice, kravaty, opasky, kabelky, obaly na mobilné telefóny, kľúčenky, dáždniky a mnoho ďalšieho.

Galantéria sa stala neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a módneho sveta. Ľudia ju používajú na vyjadrenie svojho osobného štýlu a vkusu. Šperky, napríklad náhrdelníky, náramky a náušnice, sú často kombinované s oblečením, aby vytvorili kompletný a sofistikovaný vzhľad. Kabelky a peňaženky sú praktickými aj štýlovými doplnkami, ktoré nesú osobné veci a zároveň dodávajú outfit elegancie.

Galantéria má bohatú históriu a tradične bola spájaná s luxusom prestížou. Dnes je dostupná v rôznych cenových kategóriách, čo umožňuje ľuďom z rôznych socioekonomických skupín vytvárať svoj vlastný osobný štýl a prejavovať sa prostredníctvom rôznych doplnkov a ozdôb.


Porovnať výrobok (0)


Krajčírske mydlo (krieda) - BIG

0.65€

Krajčírske mydlo, mydlová krieda, nová, väčšia, lepšie sa drží, dlhšia životnosť...

Skladom

Páraček TEXI 4024

1.27€

Páraček švov, prerezávač dierok..

Skladom
Zobrazenie 1 až 25 z 1000 (40 stránok)