POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Naše služby

Segment strojov a zariadení na textilnú a odevnú výrobu je veľmi špecifický. Od samého začiatku bola našou hlavnou filozofiou myšlienka, že nemožno len predávať, ale musíme ponúknuť aj zodpovedajúce poradenstvo a servis. Chceli sme Vám zákazníkom ponúknuť istotu, že sa na nás môžete spoľahnúť dlhodobo aj po predaji.

Intenzívne sa sústredíme na rozširovanie a skvalitňovanie zákazníckych služieb. Momentálne sme tu ako jediní v obore na 3 miestach v Českej republike a to v Brne, Prahe a Jihlave. Tu máme pre Vás pripravené zodpovedajúce showroomy, kde nájdete väčšinu strojov, zariadení a príslušenstva, ktoré máme v ponuke na vyskúšanie.

Na rovnakých adresách, ako sú predajné centrá, sa nachádzajú aj servisné strediská, v ktorých sa môžete poradiť, nakúpiť náhradné diely a príslušenstvo, absolvovať záručné a pozáručné opravy a taktiež využiť pravidelné prehliadky a údržbu strojov.

 

Servis a predaj na jednom mieste - 2 v 1

Na každej pobočke pod jednou strechou Vám ponúkame istotu kvalifikovaného predaja a profesionálneho servisu. Celoročne poskytujeme pravidelné záručné a pozáručné opravy, prehliadky a údržby strojov, predaj náhradných dielov a príslušenstva. Servisné poradenstvo a služby špecializovaných tímov odborníkov pomôžu vašim strojom a zariadeniam spoľahlivo fungovať po celú dobu ich životnosti.

Pobočka Brno
Pobočka Praha
Pobočka Jihlava

Kvalifikovaný a výrobcom preškolený personál

Je pre nás veľmi dôležité, aby ste si vybrali výrobok, ktorý splní Vaše potreby. Nielen preto kladieme veľký dôraz na odbornosť obsluhujúceho personálu. Naši technici a predajcovia si vypočujú Vaše predstavy, čo všetko hodláte s Vaším výrobkom zvládnuť, čo od neho očakávate, a navrhnú Vám najvhodnejší variant.

Možnosť objednávky 365 dní v roku, 3 pobočky s poradenstvom 5 dní v týždni

Celý rok si môžete online objednávať tovar na našom e-shope, kde nájdete viac ako 20.000 položiek. Nielen, že tu nájdete stroje a zariadenia, ale hlavne, čo nás odlišuje od konkurencie, je komplexná ponuka príslušenstva, doplnkov a náhradných dielov. Pri každom zariadení nájdete kompletnú ponuku, bez nutnosti zložito vyhľadávať. Pokiaľ aj to je Vám málo, nevadí, môžete osobne navštíviť niektorú z našich 3 pobočiek - Brno, Praha, Jihlava od pondelka do piatku, kde sa Vám budú venovať naši preškolení pracovníci, a sortiment si môžete vyskúšať.

Doprava po celej SR a SK

S nami nezostanete bez pomoci. Pokiaľ nemáte možnosť, ako dopraviť zakúpený stroj, alebo zariadenie domov, alebo na firmu, sme pripravení Vám ho odviezť kamkoľvek budete potrebovať v rámci SR, alebo SK. Stačí si len dohovoriť termín. O presných podmienkach a cenách sa informujte u nášho obchodného oddelenia, alebo ich nájdete tu. U niektorých modelov, ponúkame dopravu zadarmo, sú označené symbolom .

Zostavenie a sprevádzkovanie strojov

Zakúpený stroj, alebo zariadenie Vám zostavíme na plnú prevádzku, zoznámime Vás s jeho obsluhou, nutnou údržbou a predvedieme všetky jeho funkcie. Podľa povahy stroja, urobíme všetko buď na predajni, alebo priamo u Vás na prevádzke. O tejto službe sa informujte na našom obchodnom oddelení.

Servisné výjazdy

Väčšie stroje, po dohode s Vami opravíme na mieste, alebo sami odvezieme do servisu a následne vrátime späť opravené. Stačí len zavolať a dohovoriť si termín.

Splátkový predaj

Poznáme to. Potrebujete nutne kúpiť stroj, alebo zariadenie na prevádzkareň, alebo darček, ktorý kupujete vo vyššej kvalite a cene, ale ešte naň nemáte našetrené. Máme pre Vás riešenie. Zaobstarajte si ho jednoducho na splátky.

VIAC TU

Darčekové poukazy

Neviete si rady čo kúpiť svojim blízkym, priateľom či kolegom v práci?

VIAC TU

Bonusový program - VIP odmeny

Nakupujete u nás opakovane? Máte pocit, že Vás inde neodmení? Naša spoločnosť ako jediná v obore ponúka „bonusový program pre verných zákazníkov“ kde môžete získať odmenu až vo výške 2% na ďalší nákup.

VIAC TU

Poistenie predĺženej záruky a náhodného poškodenia a odcudzenia

Naša spoločnosť ponúka veľmi kvalitné výrobky prémiových značiek s dĺžkou záruky až 5 rokov. Čo ale robiť, pokiaľ sa Vám páči iný výrobok, ale nemá takú dĺžku záruky? Jednoducho si ju môžete kúpiť!

VIAC TU