Doprava: Paleta


Paleta

Určené iba pre zásielky, ktoré nemožno zaslať bežným spôsobom dopravy, teda zásielky kedy jeden balík presiahne hmotnosť 50 kg alebo zásielky väčšieho objemu a množstva. Ide hlavne o zmontované priemyselné šijacie stroje. Službu vykonáva prepravná spoločnosť Geis alebo Strima (výber prepravcu určuje dodávateľ a objednávateľ nemá možnosť toto ovplyvniť). Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

  • Oblasť doručenia: celá SR
  • Dni doručenia: pracovné dni
  • Doba doručenia: do 17:00 nasledujúci pracovný deň po dni zvozu
    • Platí v prípade objednania do 11:00 predchádzajúceho dňa* a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom na centrále Brno
  • Paleta s rozmermi maximálne 1,4 x 0,8 m, maximálnou výškou 1,5 ma priemernou váhou 200 kg

Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. V deň doručenia Vás bude kontaktovať doručujúci vodič ohľadom presnejšieho času dodania Vašej zásielky, ktoré bude najneskôr dve hodiny pred samotným doručením, avšak najskôr o 7:30. Pokiaľ nebudete prepravcom zastihnutí, obdržíte do schránky informáciu ohľadom nasledujúceho termínu doručenia.

Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal zásielky neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná. Dopravou sa rozumie odovzdanie tovaru na miesto, kam je možné sa dostať s paletovým vozíkom od dopravného vozidla, ktorý stojí na mieste v súlade s dopravnými predpismi (nie je možné vchádzať do zakázanej zóny, zákazu zastavenia, zákazu parkovania, pešej zóny, úzkej jednosmernej ulice, nespevnené plochy atď.). V cene tovaru nie je výnos na poschodie alebo presun do väčšej vzdialenosti ako 3m od vozidla. Prepravca nie je sťahovacia služba. V prípade, že zákazník vyžaduje túto službu, musí si ju zaistiť sám na vlastné náklady a vlastné riziko. V tomto prípade zákazník nesie zodpovednosť za poškodenie tovaru. Pokiaľ zákazník odmietne tovar prevziať z dôvodu nezabezpečenia výnosu tovaru nad rámec dohodnutých podmienok, má prepravca právo tovar neodovzdať. V tomto prípade je vyúčtovaná zmluvná pokuta vo výške min. 10% z ceny tovaru.

*Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

 

Cena dopravy:

Typ službyCena vrátane DPH
Dopravné (1ks palety)62,10€
Dobierka5,33€
Zavolanie (súkromná osoba)0,67€

Ceny sú len orientačné ao presnej výške čiastky vás vopred informujeme.

 

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

  • Zásielku môžete sledovať na: Sledovanie zásielok
  • Informačnú linku prepravcu: +420 951 277 777

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovaní objednávky v sekcii Faktúry alebo vo svojej e-mailovej schránke.