Vyšívacie stroje Janome

Vyšívacie stroje Janome patria k úplnej špičke vyšívacích strojov v kategórii Hobby a polopriemyselné vyšívacie stroje. A prečo sú Janome kvalitné vyšívacie stroje? Výhodou týchto vyšívacích strojov je nielen kvalita, ale hlavne výhoda používania kvalitných servomotorov, ktoré sú potrebné na posun rámčekov. Vďaka japonskej technológii a výrobe v Japonsku, kde výrobný závod musí spĺňať nielen certifikáty ISO, ale aj japonské certifikáty kvality a taktiež vďaka spojeniu s výrobným závodom Janome na výrobu robotov, majú vyšívacie stroje Janome obrovský náskok oproti konkurencii.
Ďalšou výhodou je naozaj dotiahnutá koncepcia týchto vyšívacích strojov, napr. umiestnenie držiakov vyšívacích rámčekov z pravej strany, tak aby nevadili pri vyšívaní väčších výšiviek, čo je treba veľkou slabinou konkurencie, kde u viacerých rozmerných materiálov musíte tieto stláčať pod rameno a nemôžete ako u Janome strojov využívať voľného priestoru na ľavej strane stroja. Vynikajúce dotykové displeje strojov majú obrovský náskok a intuitívne ovládanie a kvalitné SW Janome pre tvorbu výšivky je úplne jedinečný a jednoduchý ako pre úplných začiatočníkov, tak pre už skúsených konštruktérov, ktorí vyšívajú na rôzne druhy materiálov, ako sú uteráky, koža atď.
V našej ponuke majú všetky vyšívacie stroje Janome v ponuke štartovací balíček nití a podkladových materiálov, tak aby ste do začiatku sami v pokoji zistili, ktorý z týchto materiálov a nití je pre vás najvhodnejší.

 

Pre väčšiu prehľadnosť sme vám rozdelili šijacie stroje podľa zamerania (vhodnosti pre typ použitia) a možnosti zaťaženia.


Popis rozdelenia strojov nájdete TU.


Porovnať výrobok (0)


JANOME MEMORY CRAFT 15000

6,656.10€

Šicí a vyšívací stroj Janome Memory Craft 15000 je nejnovější stroje od Janome, pro..

Doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

JANOME MB-7

7,024.70€

Vyšívací stroj Janome MB-7 s veľkým chapačom...

Doprava zadarmo

Skladem na pobočce

JANOME MB-4S

6,570.00€

Vyšívací stroj Janome MB 4S s veľkým chapačom...

Doprava zadarmo

Na objednávku

JANOME MEMORY CRAFT 14000

5,660.80€

Elektronický šicí a vyšívací stroj Janome Memory Craft 14000, 1247 programů, 350 vý..

Doprava zadarmo

Momentálne nedostupné
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)