POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Vyšívacie stroje Janome

Vyšívacie stroje Janome patria k úplnej špičke vyšívacích strojov v kategórii Hobby a polopriemyselné vyšívacie stroje. A prečo sú Janome kvalitné vyšívacie stroje? Výhodou týchto vyšívacích strojov je nielen kvalita, ale hlavne výhoda používania kvalitných servomotorov, ktoré sú potrebné na posun rámčekov. Vďaka japonskej technológii a výrobe v Japonsku, kde výrobný závod musí spĺňať nielen certifikáty ISO, ale aj japonské certifikáty kvality a taktiež vďaka spojeniu s výrobným závodom Janome na výrobu robotov, majú vyšívacie stroje Janome obrovský náskok oproti konkurencii.
Ďalšou výhodou je naozaj dotiahnutá koncepcia týchto vyšívacích strojov, napr. umiestnenie držiakov vyšívacích rámčekov z pravej strany, tak aby nevadili pri vyšívaní väčších výšiviek, čo je treba veľkou slabinou konkurencie, kde u viacerých rozmerných materiálov musíte tieto stláčať pod rameno a nemôžete ako u Janome strojov využívať voľného priestoru na ľavej strane stroja. Vynikajúce dotykové displeje strojov majú obrovský náskok a intuitívne ovládanie a kvalitné SW Janome pre tvorbu výšivky je úplne jedinečný a jednoduchý ako pre úplných začiatočníkov, tak pre už skúsených konštruktérov, ktorí vyšívajú na rôzne druhy materiálov, ako sú uteráky, koža atď.
V našej ponuke majú všetky vyšívacie stroje Janome v ponuke štartovací balíček nití a podkladových materiálov, tak aby ste do začiatku sami v pokoji zistili, ktorý z týchto materiálov a nití je pre vás najvhodnejší.

 

Pre väčšiu prehľadnosť sme vám rozdelili šijacie stroje podľa zamerania (vhodnosti pre typ použitia) a možnosti zaťaženia.


Popis rozdelenia strojov nájdete TU.


Porovnať výrobok (0)


Vyšívací stroj JANOME MB-7

6,033.40€ 6,762.30€

Vyšívací stroj Janome MB-7 s veľkým chapačom...

Akcia

Skladom
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)