Zakladače šikmých prúžkov a žehličky

Zakladače šikmých prúžkov a malé žehličky na patchwork sú dôležitými nástrojmi pre krajčírky, patchworkárky a všetkých, ktorí sa venujú textilným remeslám. Tieto nástroje uľahčujú presnú prácu s látkami a šikmými prúžkami, čo je kľúčové pre profesionálne výsledky.

Zakladače šikmých prúžkov :

Čo sú to šikmé prúžky: Šikmé prúžky sú úzke prúžky látky, ktoré sú nakrojené pod uhlom 45 stupňov k osnovným vláknam tkaniny. Tieto prúžky majú mnoho využití, vrátane lemov na odevoch, ozdobných prvkov a patchworkových projektov.

Zakladače pre šikmé prúžky : Zakladače sú nástroje, ktoré umožňujú jednoduchú a presnú aplikáciu šikmých prúžkov na látku. Zakladač má obvykle držadlo a úzku drážku, do ktorej sa vkladá šikmý prúžok. Týmto spôsobom je možné jednoducho položiť na látku a následne pridať či prilepiť.

Využitie : Zakladače šikmých prúžkov sú často používané na vytváranie dokonalých lemov na odevoch a textilných výrobkoch. Sú tiež nevyhnutnými nástrojmi pre patchworkárky, ktoré ponúkajú zložité vzory a bloky zo šikmých prúžkov.

Malé žehličky na patchwork:

Čo sú to malé žehličky: Malé žehličky na patchwork sú kompaktné žehličky navrhnuté špeciálne pre patchwork a quilting. Majú menšie rozmery ako žehličky a sú často bežne špeciálnymi nástavcami na striedanie teploty.

Využitie: Malé žehličky sú ideálne pre prácu s malými textilnými dielikmi v patchworku. Vďaka svojim rozmerom a presnej teplote udržujete presné teploty švov, odkrojenie nepotrebných nite a tvorbu dokonalých patchworkových blokov.

Praktické výhody: Malé žehličky sú ľahké a ľahko sa prenášajú, čo je užitočné pre patchworkárky, ktoré fungujú na rôznych miestach. Navyše si môžete ušetriť čas a uľahčiť prácu s malými dielikmi, čo je typické pre patchworkové projekty.

Celkovo možno povedať, že zakladače šikmých prúžkov a malé žehličky na patchwork sú nevyhnutnými nástrojmi pre krajčírky a patchworkárky. Pomáhajú dosiahnuť presné a profesionálne výsledky pri práci s textíliami a šikmými prúžkami, čo je dôležité pre krásne a presné šitie a patchwork.


Porovnať výrobok (0)


Zakladač šikmých prúžkov 25 mm

5.68€

Zakladač na tvorbu šikmých prúžkov výstup 25mm. Vstup paspule by mal byť dvojnásobok výstu..

Skladom

Zakladač šikmých prúžkov 18 mm

5.26€

Zakladač na tvorbu šikmých prúžkov výstup 18mm. Vstup paspule by mal byť dvojnásobok výstu..

Skladom

Zakladač šikmých prúžkov 12 mm

5.33€

Zakladač na tvorbu šikmých prúžkov výstup 12mm. Vstup paspule by mal byť dvojnásobok výstu..

Skladom

LC cestovná parná mini žehlička

24.30€ 26.70€

Naparovacia žehlička vhodná na cesty aj na menšie zažehľovacie úkony pri šití...

Akcia

Skladom

Mini žehlička DW-MI01

24.10€

Nová mini-žehlička pre aplikácie, quilting, zažehľovanie pásikov...

Momentálne nedostupné
Zobrazenie 1 až 25 z 29 (2 stránok)