POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Navliekače a páračky

Navliekačik a páraček na nite sú dve dôležité nástroje používané pri šití a práci s niťami. Oba tieto nástroje uľahčujú manipuláciu s niťami a pomáhajú vytvoriť pevné a dokonale spracované švy. Tu je viac informácií o týchto dvoch nástrojoch:

Navliekačik na nite :

Popis : Navliekačik na nite je malý nástroj obvykle vyrobený z plastu alebo kovu. Má ostrý hrot na jednom konci a otvor alebo háčik na druhom konci.
Využitie : Tento nástroj sa používa na navliekanie nite do oka ihly. S ostrým hrotom je možné ľahko prebodnúť očko ihly, zatiaľ čo otvor alebo háčik na druhom konci umožňuje zachytiť a držať koniec nite.
Navliekanie nite do oka môže byť ťažké, najmä ak máte problémy so zrakom alebo ak pracujete s jemnými niťami. Navliekačik naplní tento proces a šetrí čas.

Páraček na nite :

Popis : Páraček na nite je nástroj, ktorý sa používa na oddelenie a rozpletanie jednotlivých nití z niekoľkopočetných (páráčkových) nití, ktoré používajú pri šití na strojoch s viacerými ihlami. Alebo na vyparenie nepodarených stehov na materiáli.


Oba nástroje, navliekačik a páraček na nite, sú tieto nenahraditeľnými pomôckami na šitie a vyhovujúce presnosť práce s niťami, čo vedie k vytvoreniu kvalitne a profesionálne švov.


Porovnať výrobok (0)


Páraček TEXI 4024

1.27€

Páraček švov, prerezávač dierok..

Skladom

Navliekač ihiel "Víla"

4.39€

Pre ľahké navliekanie ihiel stlačením tlačidla as odstrihávačom nití...

Skladom

Navliekač ihiel s LED

4.74€

Navliekač ihiel so zabudovaným LED svetlom a odstrihávačom nití...

Momentálne nedostupné
Zobrazenie 1 až 21 z 21 (1 stránok)