POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Autorizovaný servis Singer

Výhradné zastúpenie značky Singer pre Českú a Slovenskú republiku

Servis banner

Ak máte šijací stroj značky s, pak jste na správnom mieste.

Autorizovaný servis Singer - Spoločnosť STRIMA Czech, s.r.o. poskytuje na výrobky značky Singer záruku 24 mesiacov odo dňa predaja.
Záruka sa vzťahuje na poruchy a chyby vzniknuté v priebehu záručnej doby chybou výroby alebo použitých materiálov a platí len na tovar zakúpený v obchodoch spoločnosti STRIMA Czech a jej obchodných partnerov.
Náš hlavný servis nájdete v Brne, kam môžete stroj poslať poštou alebo kuriérom, môžete ho tiež osobne priviezť k nám alebo k predajcovi, u ktorého ste stroj kúpili. Ak bude vaša reklamácia oprávnená, uhradíme vám všetky výdavky spojene s dopravou stroja k nám a samozrejme vám stroj zase zadarmo doručíme dom Singer servis Slovensko je tu pre Vás.


Ako autorizovaný servis šijacích strojov Singer poskytujeme aj pozáručný servis šijacích strojov a žehliace techniky Singer a opravy poškodených strojov, prípadne preventívne prehliadky.
Nájdete u nás tiež najširšiu ponuku náhradných dielov a príslušenstva pre šijacie stroje Singer a pomôžeme vám, ak zháňate návod na použitie vášho šijacieho stroja Singer

S čím Vám môžeme pomôcť?

Záručný servis
Záručný servis
Vybaviť reklamáciu
Pozáručný servis
Pozáručný servis
Dopytovať servis
Návody a manuály
Návody a manuály
Prezrieť návody
Náhradné diely a príslušenstvo
Náhradné diely a príslušenstvo
Nájsť náhradný diel
technik1 technik2

Naši technici, ktorí s Vami vyrieši každú poruchu!

Kontaktujte nás