Viga - univerzálne nite na šitie odevov

Viga - to je viacúčelová ekonomická šijacia niť vyrobená zo 100% spradeného polyesteru. Niť spĺňa základné očakávania užívateľov, pokiaľ ide o schopnosť šitia a pevnosť švu. Je to kvalitná ekonomická niť určená pre prevádzky, kde bojujete s cenou, alebo šijete výrobky hobby pre radosť. Pokiaľ máte profesionálnu prevádzku, požadujete super kvalitu, odporúčame vyskúšať špičkové nite Talia.

Tieto sú vhodné pre väčšinu bežných šicích strojov s vázaným stehom, jednojehlových, dvojjehlových atď., pre overlocky, alebo coverlocky skôr nite Talia a pre šitie pletenín a švov a vyžadujúcich pružnosť nite Textar. Nite Viga sa vyznačuje vysokou pevnosťou a sú vhodné pre bežné materiály, ale aj pre šitie pracovných odevov.

V ponuke máme nite:

Viga 140 - tenká niť s vysokou pevnosťou, odporúčame pre overlocky, na šitie ľahkej konfekcie dámskej a pánskej, tenkých košieľok a blúzok.
Viga 120 - stredne silná niť s vyššou pevnosťou, určená pre overlocky, na šitie dámskej a pánskej konfekcie, košele, blúzky, pleteninu, obliečky, alebo pracovný odev.
Viga 80 - silnejšia niť, ktorú odporúčame na šitie pracovného oblečenia, jeansovej konfekcie, pracovné a ochranné odevy.
Viga 80 multicolor - silnejšia niť, viacfarebná, určená na dekoratívne šitie, quiltovanie, patchwork.

 

BROŽURA