MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

VIP klub STRIMA

Bonusové body pre každého zaregistrovaného zákazníka!

Za každý nákup na našom e-shope (neplatí na objednávky uskutočnené iným spôsobom) získavate bonusové body štandardne vo výške 0,5% z ceny nákupu (maximálna výška je obmedzená - presný počet získaných bodov zistíte pri detaile daného produktu), stačí len byť zaregistrovaný! Pokiaľ v priebehu roka nakupujete pravidelne, body sa vám sčítajú a môžete ich použiť kedykoľvek (Viac TU).

Staňte sa naším VIP zákazníkom! Získavajte bonusové body, za ktoré si môžete nakupovať!

Nakupujete u nás pravidelne? Ste registrovaný zákazník? Zbierate Bonusové body? V tom prípade si zaslúžite ďalšie výhody! Práve pre Vás sme založili VIP klub.

VIP klub je súčasťou našej stratégie a naším poďakovaním verným zákazníkom, ktorí nakupujú na našom e-shope - vďaka členstvu vo VIP klube získate za Vaše nákupy: osobný odber zadarmo, mimoriadne zľavy alebo možnosť vrátiť zakúpený tovar v predĺženej lehote. K tomu všetkému, za každý Váš nákup, získavate väčšie množstvo bonusových bodov! Dáme vám celý rad dôvodov, prečo sa k nám vracať. Zákazníci, ktorí objednávajú bez registrácie, nemajú na tento spôsob odmien nárok.

Ako sa stať členom VIP klubu

Členom VIP klubu sa stávate automaticky, pokiaľ sa registrujete na našom e-shope a objednávkami pod svojim zákazníckym účtom splníte podmienky nášho vernostného programu. Počítajú sa všetky objednávky pod daným účtom bez ohľadu na to, na akú adresu boli doručené, či boli vytvorené na firmu alebo na súkromný účel a pod. Objednávky nevytvorené na e-shope sa do programu nezapočítavajú.

Členstvo v striebornom VIP klube získate, ak:

  • Ste u nás počas posledných 12 mesiacov nakúpili aspoň za 2100 €.

Členstvo v zlatom VIP klube získate, ak:

  • Ste u nás počas posledných 12 mesiacov nakúpili aspoň za 4200 €.

Podmienky členstva VIP klubu

  • Členom VIP klubu sa stávate bezplatne a automaticky, a to najneskôr do 14 dní od doručenia objednávky, ktorou vznikol na členstvo nárok.
  • Členstvo trvá nepretržite, pokiaľ spĺňate požadovaný objem nákupu za posledných 12 mesiacov. Pokiaľ teda po vstupe do VIP klubu rok nič nenakúpite, vaše členstvo zanikne.
  • Odmeny sa môžu v priebehu fungovania programu meniť podľa aktuálneho čerpania. Zvýhodnené ceny, zľavy, body, odmeny a všetky ďalšie výhody pre členov programu VIP nie sú právne vymáhateľné.

 

Vážení zákazníci,

Po dvoch rokoch prevádzky nášho obľúbeného Bonusového programu sme sa rozhodli pozdvihnúť ho na novú úroveň. Výsledkom všetkých týchto úvah je VIP klub, ktorý by mal byť práve takýmto poďakovaním a súčasne ďalším dôvodom, prečo by ste sa k nám mali vracať.

Aby sme aj naďalej mohli náš vernostný program zlepšovať. Budeme veľmi radi, pokiaľ nám napíšete svoj názor alebo nápady, aby sme VIP klub aj naďalej vylepšovali.

Ďakujeme, že sa k nám vraciate.

Martin Zubatý
konateľ spoločnosti Strima Czech s.r.o.