Bonusový program

Bonusový program pre verných zákazníkov

Nakupujete v našom internetovom obchode opakovane? Potom práve vám je určený náš bonusový program.

Za každý nákup získavate bonusové body (peniaze na ďalší nákup) vo výške až 3% z ceny nákupu. Pokiaľ v priebehu roka nakupujete pravidelne, body sa Vám sčítajú a môžete ich použiť kedykoľvek. Nikto vám nedá viac!
Akcia platí ako pre koncových zákazníkov (súkromné osoby), firmy a nákupcovia firiem, ale nie pre obchodných partnerov, alebo predajcov. Bonusové body sa vzťahujú na osobu.

 

Ako to funguje?

Zakúpením daného tovaru získate bonusové body, ktoré sa automaticky pripisujú na Váš používateľský účet. Počet bodov, ktoré nákupom získate, je uvedený na karte produktu:

 

Pozor, nie všetky položky majú bonusové body. Pokiaľ pri položke v detaile nie je uvedené "Nákupom tohto výrobku získate: X bonusových bodov" tak za túto položku body nezískavate. Pokiaľ je tu uvedené "Cena v bonusových bodoch", tak sa jedná o cenu, za akú môžete v bonusových bodoch platiť.

Za bonusové body je možné nakúpiť akýkoľvek tovar. V prípade, že máte na svojom užívateľskom účte nazbierané bonusové body, môžete ich uplatniť ako zľavu pri objednávke. Pokiaľ ich máte dostatok, môžete zaplatiť celú objednávku. Bonusové body musíte sami uplatniť pri ktorejkoľvek ďalšej objednávke, nie je možné ich uplatňovať spätne po odoslaní objednávky. Bonusové body je možné uplatniť iba na objednávky v minimálnej výške 21 €.

 

Kedy sú Vaše bonusové body pripísané, kedy ich môžete uplatniť a kde ich nájdete?

Na využitie bonusového programu je nutná registrácia. Bonusové body sú automaticky pripísané na Váš účet 14 dní po vybavení Vašej objednávky a po prihlásení ich nájdete vo Vašom užívateľskom profile pod odkazom Vaše bonusové body:

 

O pripísaní bonusových bodov budete informovaní aj emailom. Zľavu môžete uplatniť už v budúcej objednávke! Výška čerpania bonusových bodov nie je nijako obmedzená, môžete nimi "zaplatiť" plnú cenu objednaného tovaru. Obmedzená je iba doba, do kedy ich musíte minúť, bonusové body musíte vyčerpať vždy v kalendárnom roku, v ktorom ste ich získali!

Od 1. januára 2023 dochádza k zmene podmienok tohto programu a bonusové body majú novo platnosť 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet. Vo svojom účte môžete vidieť pri každej položke, do kedy máte možnosť ju uplatniť pri nákupe. Všetky bonusové body pridelené pred viac ako šiestimi mesiacmi môžete uplatniť do konca februára 2023.

Bonusové body môžete uplatniť v nákupnom košíku:

 

Na bonusové body máte nárok iba pri objednávke v e-shope, kde nesmie byť tento tovar v akcii, zľave, alebo zvýhodnenom sete (vzťahuje sa aj na rozbalené a použité výrobky); v tomto prípade pri tovare nie je uvedené "Nákupom tohto výrobku získate: X bonusových bodov". Ďalej sa odmena nevzťahuje na tovar, na ktorý bola dodatočne poskytnutá zľava (množstevná, študentská, dílerská atď.) a na objednávky, kde už nejaké body uplatňujete. Nevzťahujú sa na objednávky e-mailom, telefónom, faxom a ani iným spôsobom. Je to nenároková odmena, nemožno ju poskytovať spätne a nie je možné sa jej domáhať. Nie je povinnosťou predajcu Vás upozorniť, že v prípade zmeny objednávky na iný spôsob ako e-shopom o túto odmenu prichádzate.