Rezacia podložka 200 x 100 cm, hrúbka 3 mm DW-111214

Obojstranná rezacia podložka s vyznačenými uhlami a rovnobežnými čiarami, značenie v cm/inch, hrúbka podložky 3 mm, veľkosť 200 x 100 cm (39" x 79") - zelená.

 • Výrobca: Donwei
 • Dostupnosť:
  posledné 1 ks skladom
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ano
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ano

 • Termín dodania:
  produkt doručíme zajtra
  Termín dodania

  Pokiaľ objednáte do 11:00 hod, tak produkt
  vám bude doručený nasledovne:

  produkt doručíme zajtra

  Tyto termíny se nevztahují na
  - zboží, které hradíte zálohovou fakturou
  (zasílá se až po připsání zboží na účet)
  - zboží, které se zasílá na paletě
  - zboží, které je potřeba smontovat
  (průmyslové šicí stroje a zařízení).

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: DW-111214
 • EAN: 4714379452457
 • Vernostné body: 38 vernostných bodov
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoAnoSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýAno
ks


Popis

Podložka na patchwork. Najkvalitnejšia rezacia podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po reze. Podložka je navrhnutá predovšetkým na rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meraciu sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov. Povrch je špeciálny samosvorný, ale navyše oproti konkurencii je podložka z viacerých vrstiev, takže sa nekrútia, ako modré podložky. Vďaka povrchu a hrúbke 3mm môžete na tejto podložke rezať aj skalpelom a nerozrežete ju ako modré podložky. Ostrie tak zostane dlho ostré ako britva. Z jednej strany je metrická sieť s rozmermi 1000 x 2000 x 3 mm, z druhej strany sieť v palcoch 39"x79". V kombinácii s rezacím kolieskom a pravítkom budete môcť veľmi jednoducho, rýchlo a presne rezať pruhy aj iné tvary. Vďaka povrchu a hrúbke 3mm môžete na tejto podložke rezať aj skalpelom a nerozrežete ju ako modré podložky.
Upozorňujeme, že merania v cm prehľadnejšie a pokiaľ využívate predlohy slovenských prác, sú stupnice v cm lepšie, ale väčšina zahraničných prác je v inch. Naša podložka na rozdiel od ostatných má na jednej strane verziu v inch a druhú v cm. Získate neoceniteľného pomocníka.

 

Cena podložky je vrátane dopravy a špeciálneho balenia v rámci SR a SK. Takto veľké podložky zasielame špeciálne prepravnou službou, kedy je podložka umiestnená medzi 2 tvrdé dosky, aby nedošlo k zlomeniu a podložka si zachovala svoj tvar. V prípade, že nebudete vyžadovať dopravu a podložku si vyzdvihnete na našej pobočke, bude vám z ceny dopravy odpočítaná čiastka 600Kč za tieto viac náklady.

Vlastnosti

Rozmer podložky 100 x 200 cm

Video

Recenzie (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napísať recenziu

Naposledy prezerané