MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Prečo používať zmäkčovadlo vody?

Prečo používať zmäkčovadlo vody?

Vážení zákazníci,

naša spoločnosť ponúka v kategórii žehlenie zmäkčovadlá vody. Máme v ponuke ako štandardné malé zmäkčovadlá, ktoré sú vhodné na pripojenie jednotlivých prístrojov a zariadení, ale máme v ponuke aj automatické zmäkčovadlá vody, ktoré sú vhodné pre väčšie prevádzky, alebo domácnosti - rodinné domčeky, kde je napojených viac spotrebičov, ako sú práčky, kávovary, umývačky, kotly na ohrev vody atď..

Pokúsime sa vám odpovedať na večnú otázku, prečo používať zmäkčovadlá, či s nimi ušetríme, alebo nie. Sami viete, už naše babičky hovorili, že bielizeň najlepšie vyperiete v mäkkej vode, vlasy si najlepšie umyjete v mäkkej vode, atď. Tiež viete, že najproblematickejšie opravy vašich spotrebičov sú zavinené zásadne zlou kvalitou vody. Preto tu prikladáme malú tabuľku, kde je čiastočne vyčíslená úspora pri používaní zmäkčovadiel vody pre 4 člennú domácnosť:

Mesačné výdavky v EUR pri:Tvrdá vodaMäkká vodaÚspora=%
Pracie, umývacie a čistiace prostriedky15,-8,-7,-=50
Chemické čistiace prostriedky na odstránenie vodného kameňa5,--5,-=100
Prísady do kúpeľa, šampón, mydlo atď.11,-6,-5,-=50
Káva a čaj9,-7,-2,-=20
Predčasné opotrebenie textílii17,-11,-6,-=40
Spotreba energií: ohrev teplej vody, bojler, práčka, umývačka riadu23,-17,-6,-=35
Údržba a predčasná obnova zariadení vedúcich vodu a potrubiach systémov35,-21,-14,-=40
Celkové náklady / úspory115,-70,-45,-=45
Celková úspora za mesiac je 45,- €. Čo je cca 1,100 CZK

 

Zmäkčením vody znížite o 75% množstvo používaných saponátov, šampónov a soli pre umývačky a pracie prostriedky, ktoré používate.

Zmäkčením vody prodlúžite až o 30% životnosť vašich domácich spotrebičov, práčok, umývačiek a ponorných ohrievačov, bojlerov, kotlov atď..

3 mm vrstva vodného kameňa na tepelných zariadeniach, znižuje účinnosť až o 20%, 6 mm vrstva až o 35%. To zvyšuje mnohonásobne náklady. V tvrdej vode sa ťažko rozpúšťajú látky, ktoré sú obsiahnuté v pracích a čistiacich prostriedkoch a tým sa zvyšuje ich spotreba.

Pozrite sa na našu kompletnú ponuku zmäkčovadiel a filtrov tu.