Súprava šijacích potrieb Singer SN-12.24

Box 16 druhov nití rôznych farieb, špendlíky, sada náhradných ihiel, rozparovač švov, ručný navliekač ihiel, ihelník, nožnice, plátený meter

 • Výrobca: Singer
 • Dostupnosť:
  Momentálne nedostupné
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Tento tovar je na ceste, zadajte si do systému strážneho psa pre Vašu požiadavku. Po naskladnení tovaru Vám príde automaticky informácia o naskladnení.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: SINGER SN-12.24
 • EAN: 4711162160124
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe


Popis

Iste viete, že každá šikovná gazdinka potrebuje niekedy mať po ruke všetko potrebné, aby z času na čas mohla niečo zašiť, opraviť, prerobiť. Šijací box od firmy Singer obsahuje všetko potrebné pre domáce krajčírky. Súčasťou je aj 16 druhov farebných nití. tento box môže byť skvelým darčekom pre mladú dievčinu, rovnako ako pre mamičku alebo babičku. Zabezpečia, že budú mať vždy na jednom mieste prehľadne uložené všetko, čo môžu potrebovať na šitie a zašívanie. Majte šitie vždy pekne pohromade v prehľadnom boxe!

Obsah šijacieho boxu

16 druhov nití rôznych farieb
nožnice
plátený meter
sada náhradných ihiel
náprstok
špendlíky
rozparovač švov
ručný navliekač ihiel
ihelník

Praktický šijací box Singer 12/00

Šijací box Singer nájde uplatnenie v každej domácnosti. Možno, že nelátate nohavice, ani neštupujete ponožky, ale v každej rodine je niekedy potrebné prišiť gombík alebo upraviť nejakú drobnosť. Práve v tejto chvíli oceníte praktickú krabičku, ktorá skrýva všetko potrebné od nožníc až po plátený meter. Možno ste sa bez boxu dlho zaobišli, ale hneď po prvom použití uvidíte, že mať všetko potrebné na šitie na jednom mieste, je veľká výhoda. Vyzrajte nad utrhnutými gombíkmi a buďte vždy pripravení!

Video

Recenzie (3)

5/5

Počet hodnotení: 3

Napísať recenziu

Naposledy prezerané