MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Pozvánka - Prague Patchwork Meeting 2018

Pozvánka - Prague Patchwork Meeting 2018

 

Strima - generálny partner Prague Patchwork Meeting 2018 Ako každým rokom sa nám rýchlo blíži a všetci, ktorí majú radi patchwork sa pripravujú na veľké stretnutie v Prahe. Ako každý rok sme pre vás v našej firme Strima Czech s.r.o. pripravili množstvo noviniek.

Určite už niektorí z vás zaznamenali, že sme sa v priebehu roku 2017 stali multibrandom. Samozrejme, že sa naďalej sústreďujeme na prémiovú značku Janome aj našu európsku značku Texi, ale rozhodli sme sa viac využiť potenciál našich špecializovaných showroomov v Brne, Prahe a Prostějove, kde vám ako jediní ponúkame možnosť skutočného porovnania všetkých značiek hobby strojov a nielen to, môžete si tiež porovnať a vyskúšať rozdiel medzi domácimi a priemyselnými šijacími strojmi, vrátane uceleného sortimentu ďalších šijacích potrieb a zariadení na textilnú a odevnú výrobu. Na všetkých našich pobočkách sú zaškolení pracovníci a tiež servisnú mechanici, ktorých môžete ako naši zákazníci využívať. Disponujeme nielen najširšou ponukou produktov, ale aj najväčšou predvádzacou plochou na troch kľúčových miestach Českej republiky av súčasnej dobe zamestnávame viac ako 25 ľudí na hlavný pracovný pomer. Kompletnú ponuku môžete nájsť na www.sicistroje-shop.cz, kde sme vám k dispozícii 24 hodín/365 dní v roku, kde môžete tiež využívať on-line poradcu priamo na stránkach. A teraz späť k Prague Patchwork Meeting 2018. Opäť sme pripravení predviesť vám priemyselné šijacie stroje, môžete si osobne vyskúšať rozdiel medzi domácimi a priemyselnými šijacími strojmi a naši mechanici sú pripravení zodpovedať vaše otázky. V prípade záujmu môžete priniesť aj vlastné materiály, ktoré je možné na týchto strojoch vyskúšať.

Prvý z noviniek a veľké prekvapenie tohto roku je nový gigantický plne elektronický quiltovací rám od Janome: Janome Quilt Maker Pro 18

 

Tiež vám predvedieme ďalšie novinky značky Janome s obľúbenou 5-ročnou zárukou a to modely:

Janome Memmory Craft 6700PJanome Sewist 725SJanome Juno J100

 

Ďalším prekvapením, ktoré pre vás chystáme, je ucelený sortiment značiek Pfaff, Husqvarna a Singer. Veľa z vás vlastní tieto stroje a sme presvedčení o tom, že na výstave chýbali. Veríme, že vás presvedčíme o tom, že tieto značky sú späť v plnej sile a hlavne s maximálnou zákazníckou a servisnou podporou od našej spoločnosti. Môžete sa presvedčiť o ich vysokej kvalite a taktiež o príjemných cenách príslušenstva a pätiek k týmto strojom. Prikladáme malú „ochutnávku“ toho, čo môžete vidieť aj vyskúšať na našom stánku, kde sa presvedčíte, že sme skutočným šijacím centrom a ponúkame ten najširší sortiment. U nás si vyberie určite každý.

 

Samozrejme na tejto výstave môžete získať zaujímavé zľavy na stroje, navštívte náš stánok a informujte sa.

Váš tím Strima Czech s.r.o.