Servomotor pre priemyselné šijacie stroje TEXI POWER 750 SM

Univerzálny servomotor s malým LCD. Motor je výkonný 750 W a je možné ho použiť na všetky typy ťažkých priemyselných šijacích strojov. Súčasťou je pozicionér.

 • Výrobca: Texi
 • Dostupnosť:
  posledné 9 ks skladom
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ano
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  produkt doručíme 24.04.
  Termín dodania

  Pokiaľ objednáte do 11:00 hod, tak produkt
  vám bude doručený nasledovne:

  produkt doručíme 24.04.

  Tyto termíny se nevztahují na
  - zboží, které hradíte zálohovou fakturou
  (zasílá se až po připsání zboží na účet)
  - zboží, které se zasílá na paletě
  - zboží, které je potřeba smontovat
  (průmyslové šicí stroje a zařízení).

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: TEXI POWER 750 SM
 • EAN: 5904341681162
 • Vernostné body: 41 vernostných bodov
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoAnoSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Univerzálny servomotor pre priemyselné šijacie stroje (len malý LCD displej, umožňujúci nastaviť základné parametre, ako max. rýchlosť, polohovanie ihly atď., viď nižšie). Motor je výkonný 750 W a je možné ho použiť na všetky typy ťažkých priemyselných šijacích strojov ako sú dvojihlové šijacie stroje a šijacie stroje s podvojným a potrojným podávaním. Oproti typu 550 má dvakrát vyšší krútiaci moment. Maximálne otáčky 3.000 ot./min. Tento servomotor je najlepšia odpoveď na momentálne problémy. Pozor, zaujímajte sa o veľkosť motora a jeho vlastnosti. niektorí predajcovia ponúkajú servomotory, ktoré sú väčšie a nemajú parametre servomotorov. Prestaňte používať staré spojkové motory a choďte s dobou, viete čo všetko získate?

 1. Koniec vysokých nákladov na energie - vďaka tomuto motoru ušetríte oproti bežnému spojkovému motoru až 70% energie pri rovnakom výkone. Motor ide len pri operácii, spojkový motor beží neustále. Vďaka vynikajúcej cene tohto servomotora oproti konkurencii sa vám vrátia investície v priebehu niekoľkých mesiacov. Potom budete už len zarábať. Čím viac motorov na dielni vymeníte, tým vyššia úspora aj niekoľko desiatok tisíc ročne.
 2. Nemusíte zbytočne dorábať rozvody na 400 V, môžete využívať existujúce siete 230 V.
 3. Obrovská tepelná úspora , servomotory oproti spojkovým motorom, ktoré bežia neustále, majú tú výhodu, že sa tak nezahrievajú. Napokon môžete mať stroj aj v menšej dielni a nebudete musieť stále vetrať.
 4. Servomotory nezaťažujú okolie svojim hlukom (majú iba 80 dB) ako spojkové motory, nedochádza tu k škrípaniu a pískaniu spojky. Vibrácie sú minimálne menej ako 300 μm. Vaši pracovníci sa nebudú sťažovať na hluk motorov. Stroj môžete pokojne používať aj v domácich priestoroch bez toho, aby ste obťažovali susedov.
 5. Vďaka elektronike nebudete závislí len na kvalite spojky ako pri spojkových motoroch, ktorá sa časom vďaka opotrebovaniu znižuje, ale môžete si jednoducho nastaviť požadované maximálne, alebo minimálne otáčky a neovládať stroj len pomocou pedála. Využitie najmä pre precízne šitie, kedy potrebujete pomalé otáčky, ktoré pri spojkovom motore nedocielite. Tiež možnosť nastavenia pozície ihly zvýši produktivitu až o 10 %.

 

Motor obsahuje slovenský návod, vyhlásenie o zhode, ROHS.

Súčasťou je: pozicionér pre polohovanie ihly hore , servomotor, elektronická skrinka, tiahlo k motoru, ochranný kryt remeňa, prívodný kábel s dĺžkou 2,5 m, skrutky na uchytenie. motor má rovnaké uchytenie ako spojkový motor, preto ho môžete ľahko vymeniť.
Motor sa nedá použiť pre stroje s odstrihom, nie je vybavený programovacím boxom a nemá žiadne ovládacie výstupy pre odstrih nití, zapošitie, zdvih pätky atď.

Servomotor TEXI POWER je malý motor s elektronickým riadením. Ako môžete vidieť na obrázku, motorček je malý a má oddelenú riadiacu jednotku. Niektoré firmy, ktoré ponúkajú tzv. servomotory, ktoré sú väčšie, vlastne ani servomotory nie sú a majú opäť uhlíky. Pokiaľ má servomotor uhlíky, nejedná sa o servomotor, ale len o motor s elektronikou. Tieto motory sú väčšie rozmerovo a nemajú kvalitné parametre.

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

Vlastnosti

Typ zariadenia Servomotor

Video

Recenzie (10)

5/5

Počet hodnotení: 10

Napísať recenziu

Naposledy prezerané