MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Priemyselná stolička nielen pre šijacie stroje ERGOLINIA EVO2 PROFI

Pracovná stolička s polstrovaním - pneumatické zdvíhanie a polohovanie operadla. Určená do šijacích dielní a iných dielenských prevádzok.

 • Výrobca: Ergolinia
 • Dostupnosť:
  posledné 9 ks skladom
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ano
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  produkt doručíme 18.06.
  Termín dodania

  Pokiaľ objednáte do 11:00 hod, tak produkt
  vám bude doručený nasledovne:

  produkt doručíme 18.06.

  Tyto termíny se nevztahují na
  - zboží, které hradíte zálohovou fakturou
  (zasílá se až po připsání zboží na účet)
  - zboží, které se zasílá na paletě
  - zboží, které je potřeba smontovat
  (průmyslové šicí stroje a zařízení).

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: ERGOLINIA EVO2 PROFI
 • EAN: 8594180471757
 • Vernostné body: 25 vernostných bodov
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoAnoSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Verzia s polohovaním operadla.

Táto pracovná stolička bola navrhnutá a vyrobená pre ľudí pracujúcich vo výrobných prevádzkach, kde je kladený veľký dôraz na ergonómiu, ale pracovné tempo neumožňuje zaobchádzať s vybavením príliš jemne.

Päťramenná oceľová základňa vyrobená z tenkých profilov, pneumatické zdvíhanie , ktoré je možné upraviť až do výšky 63 cm, kvalitné čalúnenie (ergonomické) sedacie a oporné plochy, absorbér nárazov vyrobený z pružinovej ocele umožňuje poskytovať dvojročnú záručnú dobu. Čalúnená verzia je vyrobená pre zákazníkov, ktorí ocenia pohodlie a pre jednosmennú prevádzku.

Pod označením EVO4 môžete nájsť identickú stoličku, pri ktorej je čalúnená sedacia a oporná plocha nahradená preglejkou (pre zákazníkov ktorí ocenia komfort, ale pracovné prostredie neumožňuje používanie čalúnených stoličiek - opravovne, tlačiarne, laboratóriá a viacsmenné prevádzky).

Ergolinia séria - vynikajúca stolička pre krajčírky. Čalúnenie v čiernej farbe - laminovaný polyesterový materiál, vyrobené z nehorľavých vlákien - odolné proti opotrebeniu , vyplnený 3mm vrstvou peny (pohodlné sedenie), používané poprednými výrobcami vozidiel. Ak vytvárate zdravé a ergonomické miesto pre vašich výrobcov odevov, zaisťujete väčšiu efektivitu a zábavu pre Vás. V krátkom čase získate späť investované peniaze.

Výhodou stoličiek ergolinia je hlavne možnosť dokúpenia jednotlivých komponentov a jednoduchá výmena. Každá časť stoličky je jednoducho vymeniteľná a ceny komponentov sú skutočne veľmi nízke.

Rozmery zásielky: kartónová krabica 56x56x20 cm, objem 0,063 m². V každej krabici je jedna stolička.

Priemyselným stoličkám sa naša spoločnosť venuje už viac ako 20 rokov. Z prevádzok vidíme, ako si na začiatku majitelia nakúpia lacné stoličky s kolieskami. Neskôr začínajú riešiť problémy, ako poškodenie plastových častí, začínajú zisťovať, že sa pracovníci sťažujú, že im stoličky odchádzajú od strojov, pretože kolieska nemožno zaaretovať. Ďalej majitelia zisťujú, že vďaka kolieskam tieto stoličky nejde zasunúť k stroju tak, aby sa dalo, medzi strojmi prejsť. Ďalej zisťujú, ako zamestnanci na stoličkách posúvajú po dielni a nevenujú sa svojej práci. Ak chcete vymeniť jednotlivé časti stoličky, nie sú na zohnanie, alebo opäť po krátkom čase praskajú. Naše stoličky oproti tomu všetkým týmto problémom zabránia a vy budete mať o starosť menej.

Video

Recenzie (5)

5/5

Počet hodnotení: 5

Napísať recenziu

Naposledy prezerané