Automat na šitie veľmi veľkých častí Zoje ZJ-M8-S900H-SF-V2 SET

Zoje elektronicky riadený stroj na šitie veľmi veľkých vzorov, šijacia plocha 1300 x 900 mm, otočná ihlová tyč 360°, odstrih nite, program PDS, veľký chapač 26 mm.

 • Výrobca: Zoje
 • Dostupnosť:
  Skladem na pobočce
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ano

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Tento tovar nemáme štandardne skladom, alebo je pre Vás špeciálne objednaný. O presný termín dodania si napíšte, volajte.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Vernostné body: 300 vernostných bodov
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýAno

  text_pobocky

ks


Popis

Automatický šijací stroj s veľkou pracovnou plochou s ihlovou tyčou otočnou o 360 stupňov. Perfektné riešenie pre autočalúnikov alebo firmy, ktoré pracujú s kožou a umelou kožou. Skvele sa bude hodiť na náročné šitie, ktoré okrem rovných úsekov obsahuje oblúky, kruhy a prvky na vystrihovanie.

M8 je kompletný stroj s pracovnou plochou 130 x 90 cm, vybavený elektronickým systémom s veľkým čitateľným LCD panelom, ktorý vám umožní vytvárať a ovládať stovky šijacích vzorov a dávať im individuálne parametre prispôsobené rôznym materiálom. Otočná ihlová tyč, ktorú ponúka tento model, umožňuje vytvárať kruhy takmer na mieste a veľmi presné šitie na oblúkoch.

Štandardne sa dodáva s odstrihom nite a ovládačom počiatočného stehu (čistý steh), ktorý pritiahne niť k spodnej časti kusu a zanechá dokonale čistý steh bez ďalších nití na hornej strane.

Stroj má rotačný chapač prispôsobený pre veľké cievky 26 mm, ktoré výrazne rozšíria počet stehov vyšívaného prvku bez nutnosti výmeny cievky. Maximálna dĺžka stehu je až 12,7 mm. Senzor pretrhnutia nite integrovaný v hornej časti navliekania nite automaticky zastaví šitie, pokiaľ sa niť pretrhne, a systém vám umožní presne vrátiť proces o nastavený počet stehov späť, takže aj keď sa niť pretrhne, nevynechá sa ani jeden steh.

Zložité vzory je možné vytvoriť na počítači pomocou priloženého PDS alebo iného kompatibilného softvéru a preniesť do zariadenia prostredníctvom komunikácie USB. Vzor podporuje viac formátov súborov: NSP, VDTD, VDT, DXF a DST. NSP je predvolený pre tento rad zariadení. Vzory zložené v LCD paneli zariadenia je možné uložiť do USB pamäte a preniesť do iných strojov, vďaka čomu sa návrh vzoru nemusí zakaždým opakovať na iných strojoch.

Stroj je konštruovaný na pevnej kovovej základni, vybavený kolieskami a veľkými pracovnými doskami so zosilnenou konštrukciou. Topy je možné na prepravu zložiť, čo uľahčí pohyb a manévrovanie aj v menších miestnostiach. V zloženom stave sú rozmery iba 100 x 170 x 130 cm.

V sete so strojom zákazník dostane kvalitný hliníkový rám pripravený na klipovanie materiálov s rozmermi 70 cm x 70 cm.

Pre tento stroj odporúčame ihly značky Schmetz ihlový systém 135x5 MR alebo 135x5 SERV7, so silou ihly podľa šitého materiálu.

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

 

Značka:Zoje
Pre materiály:Stredné, silné, extra silné a koža
Šijacia plocha:1300 x 900 mm
Max. voliteľné rozšírenie pracovnej plochy:2000 x 900 mm
Automatický odstrih nite:Áno
Odhod nite:Nie
Detekcia pretrhnutia nite:Áno
Dotykový panel:Áno
LED osvetlenie pracovnej plochy:Áno
Maximálna dĺžka stehu:12,7 mm
Maximálna rýchlosť šitia:3.000 stehov/min
Systém ihiel:135x5
Napájanie:230 V
Výkon motora:750 W
Dĺžka záruky:12 mesiacov
Kit:Complete Set

 

Zoje je najväčšia spoločnosť na výrobu priemyselných šijacích strojov v regióne Ázie a je najväčším globálnym distribútorom šijacích strojov. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 350.000 kusov priemyselných šijacích strojov. Spoločnosť Zoje je preto v dnešnej dobe najsilnejšou firmou na poli výroby šijacích strojov a teraz aj vy môžete využívať tieto výhody. Spoločnosť Strima je oficiálny exkluzívny distribútor strojov Zoje v Európe. Neváhajte preto a využívajte kvality a priaznivé ceny.

Video

Recenzie (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napísať recenziu

Naposledy prezerané