POBOČKA PRAHA JE CELÝ TÝŽDEŇ OD 15.7. DO 19.7. ZATVORENÁ

Automat na šitie veľmi veľkých častí s laserom Zoje ZJ-M6-S900-SF-LK2-V2 SET

Zoje elektronicky riadený stroj na šitie veľmi veľkých vzorov s laserom, šijacia plocha o veľkosti 1300 x 900 mm, odstrih nite, program PDS, čítačka šablón.

 • Výrobca: Zoje
 • Dostupnosť:
  posledné 1 ks skladom
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ano
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  produkt doručíme 25.07.
  Termín dodania

  Pokiaľ objednáte do 11:00 hod, tak produkt
  vám bude doručený nasledovne:

  produkt doručíme 25.07.

  Tyto termíny se nevztahují na
  - zboží, které hradíte zálohovou fakturou
  (zasílá se až po připsání zboží na účet)
  - zboží, které se zasílá na paletě
  - zboží, které je potřeba smontovat
  (průmyslové šicí stroje a zařízení).

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: ZOJE ZJ-M6-S900-SF-LK2-V2 SET
 • EAN: 8594180471498
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoAnoSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Automat pre 21 storočie. Jednoducho nahradíte až 2 pracovníkov, alebo jeden pracovník môže obsluhovať viacero týchto automatov. Návratnosť stroja je už po niekoľkých mesiacoch, zdvihnete si produktivitu práce, znížite chybovosť a súčasných pracovníkov môžete presunúť na zložitejšie operácie. Obsluha týchto automatov nemusí ani vedieť šiť. Kvalitné a vyučené pracovníkov, môžete používať tam, kde potrebujete.

Programovateľný inteligentný elektronický automatický šijací stroj na šitie veľmi veľkých častí. Špeciálny riadiaci systém eliminuje nekorektné stehy aj pri maximálnej rýchlosti šitia. Perfektné kladenie stehu do stehu.

Stroj je vybavený CO2 laserom (80 W), ktorý umožňuje rezanie a gravírovanie. Laserová trubica je inštalovaná vedľa hlavy stroja - umožňuje rezať alebo gravírovať hornú vrstvu materiálu. Odsávanie dymu z hornej a dolnej časti stola.

Najvhodnejšie na výrobu prešívaných búnd alebo čalounických prvkov a ďalších odevov z rôznych materiálov - od šitia zipsov po šitie vreciek na nohavice. Šablóny/návrhy je možné prispôsobiť ľubovoľnému prvku.

Súčasťou je zabudovaný scanner (čítačka) čiarových kódov, takže priložením novej šablóny automaticky zmeníte vyšívací vzor a môžete ihneď šiť. Perfektné škárovanie šablóny so vzorom.
Tento šijací automat je vybavený automatickým otáčavým spodným nožom, ktorý dokáže po ušití celého cyklu vyrezať, alebo prerezať požadovanú časť (našiť zips a prerezať materiál atď.).
Možnosť programovania a ukladania vzorov na dotykovom farebnom LCD paneli - pamäť je pre 999 vzorov. Vidíte tu počet ušitých výrobkov, nastavenie rýchlosti šitia, zapnuté voliteľné funkcie stroja, aktuálnu polohu šitia, máte možnosť simulovaného ušitia, môžete tu priamo programovať vzory, bez nutnosti použitia PDS programu, ktorý je už v cene. Vzory môžete jednoducho na paneli editovať k knižnici, zväčšovať, otáčať, atď.
Súčasťou je program PDS na programovanie stroja, tvorbu vzorov, pre možnosť vyrezávania šablón. Všetko v jednom. Import je vo formátoch .dst, .dxf, .vdt, čo je možné využívať aj v spojení s programami Corel, Audaces atď.
Maximálny počet stehov je 60.000 (čo je úplne dostačujúce na pokrytie všetkých dostupných variant vzorov).
USB port zaisťuje ľahký prenos dát.
Súčasťou je chladenie ihly, čo je prevencia proti pretrhnutiu pri vysokých rýchlostiach a pri šití silných materiálov.
Systém je vybavený čidlom na pretrhnutie nite, alebo čidlom na kontrolu spodnej nite. Ihneď stroj zastaví, vráti sa do poslednej polohy a oznámi všetko obsluhe. Pri začiatku šitia je koniec nite vtiahnutý na rub šitého diela.
Šijací stroj je sériovo vybavený automatickým odstrihom a odfukom nití.
V stroji sú použité rýchle a precízne servomotory, pracujúce na osi xa y. Pohon stroja je prevedený priamym náhonom, pomocou servomotora zabudovaným v hlave stroja.

Celkový rozmer pracovného stola vrátane odkladacích plôch 2060 x 2400 mm
Efektívne pole práce je 1300 x 900 mm
Dĺžka stehu 0,1 - 12,7 mm
Zdvih prednej svorky 16 mm
Maximálna rýchlosť šitia 3.000 stehov/min
Výkon lasera CO2 80 W
Je potrebné pripojenie vzduchu o 5 bar
Súčasťou je otvorený hliníkový rám 1300 x 900 mm

 

V čom sa líšia stroje ZOJE ZJ-M6-S900-SF-LK2-V2 SET a ZOJE ZJ-M6-GS900-SF-LK2-V2 SET?

Rozdiel je viac ako v jednom písmene G.

Stroj ZOJE ZJ-M6-GS900-SF-LK2-V2 SET pohybuje šablónou s materiálom pomocou skrutkového hriadeľa a veľkosť chápača je 23 mm. Maximálna veľkosť ramena (pojazdové koľajnice) na uchytenie šablóny je 1,2 m (os X) a nie je možné ho dodatočne zväčšovať. Pohon so závitovým hriadeľom je precíznejší a utiahne vyššiu hmotnosť šablóny s materiálom. Je však náročnejší na údržbu (čistota prostredia a mazanie).

Stroj ZOJE ZJ-M6-S900-SF-LK2-V2 SET používa na pohyb ramena nesúceho šablóny s materiálom ozubený remeň (gurtu) a veľkosť chapača je 23 mm. Remeňový pohon je ľahší a rýchlejší. Stroj je možné dodatočne upraviť na väčšiu verziu ramena (pojazdové koľajnice) pre úchyt šablóny s materiálom na šírku 2,1 m (v osi X). Remeň nevyžaduje žiadnu nadštandardnú údržbu alebo mazanie.

 

MOŽNOSŤ NEZÁVÄZNÉHO A BEZPLATNÉHO ODSKÚŠANIA:

Zašlite nám vzorky materiálov ktoré chcete šiť, vyberieme a odporučíme vám vhodný typ stroja aj vybavenie pre požadované šitie. Pri hovoríme vám požadované šablóny a všetko vyskúšame.

Cena je stanovená za kompletný zmontovaný stroj do ktorého stačí navliecť nite, zapnúť ho do elektrickej zásuvky a šiť.
Záručné opravy sa v prípade potreby riešia v našom servisnom stredisku, alebo podľa vašej požiadavky vám ponúkneme riešenie.

Pre tento stroj odporúčame ihly značky Schmetz ihlový systém 135x5 MR alebo 135x5 SERV7, so silou ihly podľa šitého materiálu.

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

 

Zoje je najväčšia spoločnosť na výrobu priemyselných šijacích strojov v regióne Ázie a je najväčším globálnym distribútorom šijacích strojov. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 350.000 kusov priemyselných šijacích strojov. Spoločnosť Zoje je preto v dnešnej dobe najsilnejšou firmou na poli výroby šijacích strojov a teraz aj vy môžete využívať tieto výhody. Spoločnosť Strima je oficiálny exkluzívny distribútor strojov Zoje v Európe. Neváhajte preto a využívajte kvality a priaznivé ceny.

Recenzie (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napísať recenziu

Video

Naposledy prezerané