MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Priemyselná stolička SYSTEM PRE BLACK 1B+2A+4A+5C

Priemyselná stolička polstrovaná PUR penou s pneumatickým zdvíhaním.

 • Výrobca: Ergolinia
 • Dostupnosť:
  Na objednávku
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Tento tovar nemáme štandardne skladom, alebo je pre Vás špeciálne objednaný. O presný termín dodania si napíšte, volajte.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: SYSTEM PRO BLACK 1B+2A+4A+5C
 • EAN: 8594180471931
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Priemyselná stoličkaSystemPro z komponentov 1B-black-2A-black-4A-black-5C-black polstrovaná PUR penou. Kolieska na tvrdú podlahu.

 

SystemPro nastavenie výšky: stoličky na kolieskach 49-68 cm, stoličky na pätkách 47-66 cm, stoličky na plochej základni bez koliesok 46-65 cm (presnú špecifikáciu stoličky Vám oznámime na požiadanie, možno ju upraviť napríklad vyšším pneumatickým valcom s väčším rozpätím atď. .).

SystemPro Black - nezničiteľná stolička na profesionálne účely!

Sedadlo pre SystemPro Black je vyrobené z polyuretánovej integrovanej peny (PUR) , ktorá je absolútne vodeodolná, odolná proti špine, olejom, dezinfekcii, kyselinám, chemikáliám a mechanickému poškodeniu. Povrchy je možné kompletne dezinfikovať a omývať.

Octopus Pro - je výnimočný systém pre skvalitnenie ergonómie sedadla, počíta s maximálnou možnosťou nastavenia sedadla do optimálnej polohy, pre väčšinu pracovných pozícií.

SystemPro Black je moderná konštrukcia v čiernej farbe, ktorá sa hodí pre všetky typy interiérov.

Táto priemyselná stolička bola navrhnutá a vyrobená pre ľudí pracujúcich vo výrobných prevádzkach, kde je kladený veľký dôraz na ergonómiu, ale pracovné tempo neumožňuje zaobchádzať s vybavením príliš jemne. Päť-ramenná oceľová základňa vyrobená z tenkých profilov, pneumatické zdvihnutie, ktoré je možné upraviť až do výšky 68 cm, kvalitné ergonomické sedacie plochy umožňujú poskytovať dvojročnú záručnú dobu. Je určená pre zákazníkov, ktorí ocenia komfort a kvalitu. V krátkom čase získate späť investované peniaze. A tiež budete šťastnejší. Neveríte? Čítajte.

Recenzie (0)

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Napísať recenziu

Video

Naposledy prezerané