Priemyselný šijací stroj TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX

1-ihlový šijací stroj s viazaným stehom a AC servo motorom s ovládaním v hlave stroja, nastavenie pozície ihly - kompletný šijací stroj. Odstrih nite.

 • Výrobca: Texi
 • Dostupnosť:
  3-7 dní externý sklad
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ne
  Sklad Praha Ne
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  Kedy mi bude produkt doručený?
  Termín dodania

  Tovar je dodávaný z centrálneho skladu Strima pre Európu. Tovar je navážaný 2x týždenne a ihneď expedovaný. Termín dodania 3-7 dni je myslené 3-7 pracovné dni.

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX
 • EAN: 5904341681339
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoNeSklad PrahaNe
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

TEXI TRONIC 3 NEO je jednoihlový priemyselný šijací stroj s viazaným stehom so spodným podávaním, automatickým polohovaním ihly a orezom nite s dotykovým ovládacím panelom. Pozor, tento stroj nemá automatické zapošitie, automatický zdvih pätky, to majú modely Texi Tronic 6 a Tronic 7.

TEXI TRONIC 3 NEO je moderný stroj na šitie ľahkých a stredne ťažkých materiálov. Maximálna rýchlosť šitia je 5.000 stehov/min, maximálna dĺžka stehu až 5 mm, maximálny zdvih pätky až 13 mm. V štandardnej výbave má stroj na prešívanie nití automatický orez nite. Stroj s centrálnym mazacím systémom.

PRIEMYSELNÝ PREŠÍVACÍ STROJ NAJNOVŠEJ GENERÁCIE
TEXI TRONIC 3 NEO je energeticky úsporný šijací stroj s AC SERVO motorom, riadením zabudovaným do hlavy a priamym pohonom ihlovej tyče. Moderný motor šetrí až 70 % energie a zaručuje tichú prevádzku stroja. Výkonný ventilátor poskytuje optimálne chladenie a zaisťuje účinný odvod tepla počas dlhých hodín práce. Moderný dotykový panel umožňuje ľahký prístup k parametrom šitia. Šijací stroj TEXI TRONIC 3 NEO má tiež zabudované úsporné LED osvetlenie pracovného priestoru.

Pre tento šijací stroj odporúčame ihly značky Schmetz ihlový systém 135x5 alebo 135x5 SERV7 so silou ihly podľa šitého materiálu.

 

Ponuka balenia vo variante TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX .

2 ROKY PRIEMYSELNÁ ZÁRUKA PREMIUM EX
Prvýkrát v histórii vám ponúkame plnú záruku po dobu 2 rokov.

STAND PREMIUM EX SILVER
Kovový, stabilný univerzálny stojan s výškovým nastavením. Prášková farba strieborno-šedá RAL 9006, ktorá zodpovedá farbe stoličiek línie Ergolinia v našej ponuke.

TABLE TOP TSM PREMIUM EX
Najvyššia kvalita dosiek stola vyrobená z preglejky brezy (30 vrstiev), ktorá dokonale tlmiaca chvenie. PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch hornej dosky so štruktúrou určenou pre textilný priemysel. Je maximálne odolný proti mechanickému poškodeniu, oterom, olejom atď. Bočné hrany sú chránené lištami ABS.

 

Aké sú výhody servo motora s priamym pohonom – servo motor v hlave?

Odstránením remeňa a kladky, ktoré sú bežnou súčasťou konvenčných šijacích strojov, zvýšil systém priameho pohonu Texi stabilitu motora a dosiahol menej vibrácií. Priamy pohon má tak dlhšiu životnosť, ktorá sa premietne do nižších nákladov za údržbu. Motor je tiež oveľa efektívnejší a tak budete mať nižšie účty za energie. Vďaka tejto unikátnej technológii, kedy servomotor nemá žiadny príkon, keď nešijete proti spojkovým motorom, sa cenový rozdiel veľmi rýchlo zmazáva a tento stroj je do pol roka zaplatený, potom už len šetríte.

Užite si tichý chod a ušetrite energiu, ktorá je drahšia a drahšia.

 

Využite plnú 2-ročnú záruku. Kúpte si variant EX - viac o tomto variante tu: Priemyselné šijacie stroje TEXI, najkvalitnejšie stroje priamo od českého výrobcu

 

Čo bude v balíku - na palete?

Zmontovaný, kompletný priemyselný šijací stroj vrátane podstavca so zabudovaným servomotorom s výkonom 550W (napájanie 230V), stroj je pripravený na okamžité šitie.

Výškovo nastaviteľný podstavec s doskou odolnou proti chemikáliám od nemeckej firmy Kessler s rozmerom 106 x 55 x 4 cm (dĺžka x šírka x sila)
Zásuvka na náradie
Stojanček na nite
Fľaša oleja (pri niektorých modeloch nie je súčasťou a olej je už v stroji)
Náradie
Ihly a ďalšie potrebné maličkosti

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

 

Porovnanie 1ihlových strojov Texi:

Vlastnosti

Systém podávania Spodné

Video

K dokúpeniu za zvýhodnenú cenu

Recenzie (1)

5/5

Počet hodnotení: 1

Napísať recenziu

Naposledy prezerané