MOMENTÁLNE MÁME VOĽNÉ KAPACITY PRE SERVIS ŠIJACÍCH STROJOV, ŽEHLIACEJ A REZACEJ TECHNIKY

Priemyselný šijací stroj TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM EX

Kompletný automatický šijací stroj s viazaným stehom a AC servo motorom, uzavretý systém mazania, USB, dotykový displej.

 • Výrobca: Texi
 • Dostupnosť:
  posledné 1 ks skladom
  Dostupnosť našich skladov

  Sklad Brno Ano
  Sklad Praha Ano
  Sklad Jihlava Ne
  Sklad Strima externý Ne

 • Termín dodania:
  produkt doručíme 25.06.
  Termín dodania

  Pokiaľ objednáte do 11:00 hod, tak produkt
  vám bude doručený nasledovne:

  produkt doručíme 25.06.

  Tyto termíny se nevztahují na
  - zboží, které hradíte zálohovou fakturou
  (zasílá se až po připsání zboží na účet)
  - zboží, které se zasílá na paletě
  - zboží, které je potřeba smontovat
  (průmyslové šicí stroje a zařízení).

 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Kód produktu: TEXI TRONIC 6 NEO PREMIUM EX
 • EAN: 5904341681216
 • Dostupnosť našich skladov
  Sklad BrnoAnoSklad PrahaAno
  Sklad JihlavaNe Sklad Strima externýNe
ks


Popis

Kultúra šitia a energetická úspora je základnou vlastnosťou týchto nových moderných šijacích strojov v línii Texi. Model Texi Tronic 6 Neo je 1 ihlový priemyselný šijací stroj s viazaným stehom, ktorý má zabudovaný AC Servomotor 220-240 V a LCD panel v hlave stroja, a uzavretý systémom mazania.

 

STROJE DODÁVAME PRE KONCOVÝCH ZÁKAZNÍKOV ZMONTOVANÉ, ZAŠITÉ S KOMPLETNÝM VYBAVENÍM, STAČÍ NAVLIECI NITE A ŠIŤ.

Sériovo je vo výbave dodávaný: automatický odstrih nite, automatické zapošívanie, automatický zdvih pätky s nastavením, nastavenie pozície ihly, odhod nite, nastavenie rýchlosti šitia, programovateľný panel s možnosťou vkladania mnohých funkcií (počet stehov, zapošitie, etikety atď.), profesionálne zabudované LED osvetlenie pracovnej plochy.

 

Odhod nite je riešený elektromagneticky novou technológiou. Odhod nite zaistí, že niť je počas šitia pridržaná a vtiahnutá do materiálu. Tým nezostávajú končeky nití pri ďalšom šití a nie je potrebné zvyškovú niť na materiáli odstrihnúť. Odhod je možné vypnúť a zapnúť podľa potreby.

 

Tichý chod, minimálne vibrácie, to sú najväčšie prednosti tohto stroja. Zabudovaný elektromagnet zdvihu pätky v tele stroja (staršie modely majú elektromagnet vonku zo zadnej časti a sú hlučné) robí stroj veľmi tichým a luxusným. Tento šijací stroj je určený pre ateliéry, krajčírske dielne a opravovne odevov. Je vynikajúca pre priemysel. AC servomotor pracuje iba, ak šijete, nie počas prípravy ako spojkové motory. Vďaka tomu ušetríte až 70% nákladov na energie.

Texi Tronic 6 Neo má nový jedinečný systém naprogramovania dĺžky nite pri odstrihu . Sami si môžete naprogramovať, aký dlhý koniec môže byť. Koniec nite môže byť až o polovicu kratší ako pri iných modeloch, čo skráti konečnú úpravu výrobku.

Novinkou pri modeli Texi Tronic 6 Neo je uzavretý dvojokruhový systém mazania. Prvý okruh maže sekciu, kde je chapač. Je tu signalizácia, pokiaľ nie je dostatok oleja. Pokiaľ je oleja málo, stroj sa automaticky zastaví a nedôjde k poškodeniu chapača.

 

Druhá sekcia maže ostatné mechanické časti s výnimkou ihlovej tyče, kde je tzv. systém suchej ihly. Nedochádza tým k možnému kvapkaniu oleja na materiál. Tieto stroje sa používajú najmä v prevádzkach s vyššou záťažou av prevádzkach s delikátnymi a drahými materiálmi, kde si nemôžete dovoliť materiál ušpiniť.

 

Zabudované USB je určené pre dobíjané rôznych zariadení (mobily, tablety, LED lampičky atď.), napájanie 5 V/1000 mA. Prehľadný LCD displej a špeciálny systém odvetrania motora robí šijací stroj maximálne tichým a precíznym vo svojej triede.

 

Lifting feed mechanizmus - špeciálny systém, ktorý zaistí pomocou elektronického riadenia motora rozpoznanie koľko vrstiev šijete a upraví silu motora:

 

Technická špecifikácia:

 • Na šitie ľahkých a stredných materiálov
 • Spodné podávanie
 • Napájanie 220-240 V
 • Zabudovaný v hlave stroja AC Servo 550 W motor
 • 70% úspora energie
 • Tichý chod, minimálna vibrácia
 • Automatické funkcie: odstrih nite, zapošitie, zdvih pätky, pozícia ihly, odhod nite - nastavenie rýchlosti šitia
 • Programovací panel v štandarde
 • Zabudované, 3-stupňové, úsporné profesionálne LED osvetlenie pracovnej plochy
 • Maximálna rýchlosť šitia 4.500 ot./min
 • Nastaviteľná dĺžka stehu do 5 mm
 • Centrálne mazanie
 • Ihlový systém 135x5 (134R) alebo 135x5 SERV7

 

Ponúkame tento variant v balení TEXI PREMIUM EX :

2 ROKY PRIEMYSELNÁ ZÁRUKA PREMIUM EX
Prvýkrát v histórii vám ponúkame plnú záruku po dobu 2 rokov.

STAND PREMIUM EX SILVER 2 - kovový, stabilný, univerzálny stojan s výškovým nastavením a nastavením sklonu dosky pre lepšie pracovné podmienky. Prášková farba strieborno-šedá RAL 9006, ktorá zodpovedá farbe línie Ergolinia stoličky v našej ponuke. So širokým pedálom.

TABLE TOP TSM PREMIUM EX - najvyššia kvalita dosiek stola vyrobená z preglejky brezy (30 vrstiev), ktorá dokonale tlmí chvenie. PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch hornej dosky so štruktúrou určenou pre textilný priemysel. Je maximálne odolný proti mechanickému poškodeniu, oterom, olejom atď. Bočné hrany sú chránené lištami ABS.

 

Aké sú výhody servo motora s priamym pohonom – servo motor v hlave?

Odstránením remeňa a kladky, ktoré sú bežnou súčasťou konvenčných šijacích strojov, zvýšil systém priameho pohonu Texi stabilitu motora a dosiahol menej vibrácií. Priamy pohon má tak dlhšiu životnosť, ktorá sa premietne do nižších nákladov za údržbu. Motor je tiež oveľa efektívnejší a tak budete mať nižšie účty za energie. Vďaka tejto unikátnej technológii, keď servomotor nemá žiadny príkon, keď nešijete proti spojkovým motorom, sa cenový rozdiel veľmi rýchlo zmazáva a tento stroj je do pol roka zaplatený, potom už len šetríte.

 

Využite plnú 2-ročnú záruku. Kúpte si variant EX - viac o tomto variante tu: Priemyselné šijacie stroje Texi, najkvalitnejšie stroje priamo od českého výrobcu

Užite si tichý chod a ušetrite energiu, ktorá je drahšia a drahšia. Využite plnú 2-ročnú záruku. Kúpte Texi.

 

Porovnanie 1ihlových strojov Texi:

 

Čo bude v balíku - na palete?

Zmontovaný, kompletný priemyselný šijací stroj vrátane podstavca so zabudovaným servomotorom s výkonom 550W (napájanie 230V), stroj je pripravený na okamžité šitie.

Výškovo nastaviteľný podstavec s doskou odolnou proti chemikáliám od nemeckej firmy Kessler s rozmerom 106 x 55 x 4 cm (dĺžka x šírka x sila)
Zásuvka na náradie
Stojanček na nite
Fľaša oleja (pri niektorých modeloch nie je súčasťou a olej je už v stroji)
Náradie
Ihly a ďalšie potrebné maličkosti

 

Ako sa k vám stroj dostane?

1. Osobný odber
Zadarmo na našich pobočkách v Brne, Prahe.

2. Paletovou prepravou
Šijací stroj bude zabalený zmontovaný na palete, paletu vodič zloží za 1. zamykateľné dvere vášho objektu.

3. Doprava naším servisným strediskom
Účtujeme cestu tam aj späť (podľa mapy.cz - najrýchlejšia trasa) podľa sadzobníka dopravy. Získavate zadarmo uvedenie šijacieho stroja do prevádzky a jeho predvedenie.

4. Určíte svojho prepravcu
Dopravu si zaistíte u vášho prepravcu a nahlásite, komu máme šijací stroj odovzdať.

Recenzie (4)

5/5

Počet hodnotení: 4

Napísať recenziu

Vlastnosti

Odstrih nite Áno
Systém podávania Spodné

Video

K dokúpeniu za zvýhodnenú cenu

Naposledy prezerané